Toc Toc (2017)

Inteligentní konverzační komedie, pro mě byla i napínavá. Nenudil jsem se ani na okamžik. Doporučuji každému, koho zajímá psychologie či každému, kdo psychologa potřebuje.

Někdo klepe na dveře (2023)

Neskutečná pitomost. Mínus 4 hvězdičky za příběh. Zbyla jedna.

Jonah Hex (2010)

Celkem zábavné a svižné béčko. Navíc je tu Megan Fox ještě pohledná.

Operace Banzaj (1983)

Poměrně rychle utíkající dobrodružná komedie, příjemná jednohubka. Na dnešní dobu celkem dost nekorektní, což je za mě spíše plus. Silnější tři hvězdičky.

Hodně štěstí, pane Veliký (2022)

Opravdu by mě zajímalo, jak se tady určují žánry, protože komedie to je z nula procent. Ani jednou jsem se nepousmál. Jedná se o povídací drama.

Dark (2017) (seriál)

Do sebe zahleděný seriál který se zamotá sám do sebe ale rozmotat se nedokáže. Pokud máte rádi v seriálech logiku, je to ztráta času.

Babylon (2022)

Vizuálně podmanivé, film nabízí silné emoce i náhled do myslí lidí v průběhu času. Nicméně stopáž za mě byla o možná půl hodiny natažená a už jsem v tom kině nevěděl, jak si sednout.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Seriál, jenž měl již dávno skončit. Prvních cca 10 sérii bylo opravdu kultovních a hodnocení 5/5 odpovídá. Další série již kvalitativně šli velice dolů a posledních 10 je již parodie sama sebe za 1/5. Aktuálně tedy 3/5. Snad to skončí a nespadnou na 2/5.

Trol (2022)

Pocta skandinávským bájím. Je to tak na 70 %, ale kvůli nízkému hodnocení zde dávám 4 hvězdičky.

Pán prstenů: Prsteny moci (2022) (seriál)

Nemám co vytknout. Krásně natočeno, super příběh. Osobně jsem vývoj nečekal.