Za nepřátelskou linií (2001)

Co je to za blábol v tom obsahu? Jaká neurčitá doba? Film klasika = reklama na americkou armádu, přehnané, hrdinské scény ale určitě to není nuda.

Třináctá komnata (2004)

Co na tom bylo mysteriózního? Tohle je čistokrevné drama a není se třeba stydět za to, že je to jen drama bez lákavého mysteriózna apod. protože takhle má drama vypadat. Režisér natočil tenhle svůj první film a za tři roky na to zemřel :/

Dívka ze stratosféry (2004)

Podmanivou, melancholickou atmosféru ještě umocňuje hudba. Těžko bych pro tento námět čekal něco takového. Panensky hezká Chloe Winkel film táhla a možná ani nevěděla, jak moc dobře. Obsazení téhle panenky bylo pro film terno. Závěr moc pěknej, nečekal jsem :) 70 %

2046 (2004)

Nevydržel jsem a jsem přesvědčený, že jsem udělal dobře. Umělecká, nudná, romantika a že prý i scifi.. Ne, není to scifi. Postavy jsou mi ukradený, chovaj se japkovsky a každou chvíli jsem si říkal, že jen ztrácím svůj čas.

Survive Style 5+ (2004)

Nemohu nesrovnávat s legendou japonských crazy filmů Ai no mukidashi. Viděl jsem jen jednou před mnoha lety ale dodnes si přesně pamatuji jeho jméno ve třech jazycích a dodnes je v mém top. Nutno ale dodat, že Survive style 5+ je starší takže kdo ví, jestli se zde legenda něčím neinspirovala. Co se týká filmu, tak především parádní prostředí, snovej byt, výborný Vinie Jones a vůbec dobré obsazení. Že je filmšílenej a originální asi netřeba dodávat, to dává tušit obal i jméno. Příběh Hashimoto bych klidně vynechal, spíš mě nudil a reklamy nebyly vtipný ani trochu ale spoň byla pěkná. 70 % EDIT: Vracím se a zvedám na 75 %

Ima, ai ni jukimasu (2004)

Nádherný závěr z jiného pohledu, za to hvězda navíc, zbytek je za celkovou kvalitu filmu. Půl hvězdy dolů proto, že to není můj žánr a jedna celá za to, že si japonská produkce opět neodpustila to postižený chování postav. Všichni se pořád vzájemně klaní, než na sebe promluví, deset sekund na sebe čučí a než otevřou dveře, řádně si to promyslí! Takže 70 %

Vynález (2004)

Dvě hvězdy proto, že mám rád scifi hrátky s časem. Za zpracování nula. K čemu film, který je schválně složitý tak, aby nešel pochopit? Pravděpodobně asi nebylo co pochopit, tak to tvůrci vyřešili takhle.

Final Cut (2004)

Tyhle scifi asi nemusím a nebo jsem zatím nenarazil na to správné. Celé je to povrchní a snobské, hlavně RW, až to nudí.

Pod kontrolou (2004)

Výkon Raye se mi moc líbil a vlastně i vše ostatní je v pořádku. Lepší hodnocení dávám ale jen filmům, které dají něco navíc. Tohle byl jen slušně zvládnutý film, který se nebojím doporučit. Jen mi zrovna tady nesedl špatný konec. Btw. jde o první film, ve kterém mi byla MiRo sympatická proto, že si jako obvykle trapně nehraje na ultra kruto přísnou tvrďačku. 70 %