Vládci kouzel (1995) (seriál)

Úžasnej seriál. Také díky němu jsem se víc začal zajímat o fantasy a sci-fi, proto mu patří můj velký dík. Jenom je škoda, že ho myslím od té doby, co jsem ho kdysi viděl, neopakovali, rád bych se na něj podíval zase po letech..

Ztraceni (2004) (seriál)

Naprosto bezkonkurenční seriál tohoto typu. Záhady s dalšími sériemi neubývají, ale naopak přibývají, díky tomu si Lost pořád udržuje všechny své fanoušky přikované k televizním obrazovkám v době, kdy se vysílá nový díl, a nervózně čekající v té době, kdy se ještě nevysílá. Nastává ovšem jedno ALE. Budou všechny tyto záhady rozluštěny? I kdyby to mělo být v posledním díle, ale budou? Doufám, že všechny úplně ne, ale alespoň ty největší jako je příšera, skákání ostrova, či proč někteří lidé vůbec nestárnou ano.

Matrix (1999)

Kdyby to šlo, tak dám 6 hvězdiček, tohle je jeden z mých dvou úplně nejoblíbenějších filmů a můžu na něj koukat pořád dokola..

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

Ať si každej řiká, co chce, pro mě je dvoje ještě lepší než jednička. Tenhle film stojí úplně na vrcholku a to, co Jim Carrey předvádí za scénky, to neni možný vidět nikde jinde :)