Mr. & Mrs. Smith (2005)

Na to, že Brada ani Angelinu zrovna dvakrát nemusim, musim před nima v tomhle filmu smeknout, dohromady je to hodně dobře koukatelná dvojka ve výbornym akčnim filmu.

Chuck (2007) (seriál)

Ještě jsem nedokoukal všechny díly Chucka, ale už teď můžu říct, že je to další z nových seriálů, který mě hodně zaujal. Chuckova nemotornost ve spojení se dvěma rozdílnými druhy agentů a hlavně půvabná Sarah.. úžasný. Po shlédnutí celé první řady a několika dílů z druhé, musím říct, že úroveň seriálu rozhodně neklesá, ale naopak. Nejlepší jsou pak scény v Buy More s Morganem a jinými zaměstnanci, ty prostě nemají chybu..

V řetězech (2006)

Nikdy bych nevěřil, že film s popisem romantické drama se mi bude ¨tak líbit, ale tenhle je špičkovej. Od skvělých hereckých výkonů Ch. Ricci a Samuela L. Jacksona po hudební kulisu, která nejspíš všem nesedne, ale do tohohle filmu se výborně hodí, obsahuje všechno, co má správný film mít. 4* je možná ještě málo.

Juno (2007)

Před zhlédnutím filmu Juno jsem si myslel, že to bude kopie Knocked up, po zhlédnutí musím uznat, že autorům se podařil naprosto originální film. Na jednu stranu výchovný, co se týče těhotenství nezletilé holky, na druhou stranu vtipný v podání jejích skvělých hlášek.

Requiem za sen (2000)

Nejlepší psychologický film všech dob, to mi nikdo nevymluví.. O ději se toho říct moc nedá, je to film o drogách, o závislosti na nich, o tom, co všechno s člověkem dělají a čeho jsou pak lidé schopni. Ovšem to je hrubě shrnuto, až se skoro stydím to napsat, protože film působí takovým zvláštně originálním dojmem, který se žádnému jinému snad nepodaří překonat. Režie je tu naprosto bravurní, rychle se střídající záběry tu opravdu fungují stoprocentně, člověk pak má sám pocit, jako by si šlehnul, a že tohle prožívá on. Chápe v lecčem hlavní hrdiny, i když ví, že se to nemá, že drogy jsou svinstvo, stejnak jim fandí, ať se z toho dostanou a začnou žít normální život.. No a pak přijde posledních cca 10 minut filmu a s čistým svědomím řikam, že to je to nejlepší, co jsem kdy v jakémkoliv filmu viděl. Smekám..

23 (2007)

Jim Carrey je můj nejoblíbenější herec, takže všechna moje hodnocení jeho filmů se musí brát trochu s nadsázkou. Ovšem nikdy bych nevěřil, že může někdy zahrát tak vážnou roli takhle dobře. Smekám před nim.. Hodně povedenýfilm s překvapivým zvratem a opravdu úžasný Carrey..

Klíč (2005)

Jako fanoušek hororů beru jako velkou ostudu, že jsem Klíč viděl až 3 roky po jeho vydání. Rozhodně to není klasický horor stylu béčkových vyvražďovaček, je to drama s naprosto úžasným koncem, pro mě možná nejlepším, co jsem kdy viděl.

Hannibal - Zrození (2007)

Na zrození legendy jsem byl poprvé v kině a rozhodně jsem nečekal tak skvělý film. Druhé zkouknutí mě v tom jen utvrdilo, Gaspard Ulliel hraje úžasně šíleného, ale inteligentního Hannibala..

40 dnů a 40 nocí (2002)

Průměrná komedie pro teenagery s možná až moc velkou romantikou, která pobaví, ale je to tak koukání na sobotní odpoledne..

Joey (2004) (seriál)

Asi všichni, kdo znají Friends, prostě musejí srovnávat, takže ani já se tomu nevyhnu. Částečně to je vlastně plus, protože Joeyho už "znám" z minulosti, ale ve srovnání se svým předchůdcem tady prostě těch 5 ostatních přátel chybí..