Noc v Myší díře (2012) (amatérský film)

"HAJZL JEDEN NEFOTOGENICKEJ." Po technické stránce ok, jinak ko.

Super 8 (2011)

Trochu tvrdší odpověď na E.T.ho (a Spielbergovu dobrodružně rodinnou tvorbu a produkci vůbec), s dobrou partou mladých herců (uvěřitelná dětská romance) a ne úplně využitým námětem. To, co jsem od filmu očekával (nostalgie po vlastním dětství, kdy jsem hltal filmy jako hladové štěně), jsem ale dostal. 75%

Naboř a ujeď (2012)

Kompletní misunderstood v oblasti obsazení, děj chatrný, ovšem v mezích možností celkem zábavný. Dax Shepard si psal roli evidentně na tělo (pletl se pravděpodobně v rámci vzniku snímku úplně do všeho - také většina z obsazených asi figuruje na jeho osobním seznamu přátel), zapomněl se při tom ale občas podívat do zrcadla a hodnotit trochu s odstupem. II Scénář: Dax Shepard. 60%

Bez kalhot (2012)

...a bez soudnosti. McConaughey opět v manické, přehrávané fázi sinusové křivky svých hereckých výkonů, Tatum v celkem uvěřitelné poloze (ve fyzickém, jevištním laufu, jinak je jeho postava zosobněným klišé), ostatní dlí v pásmu sporadické zajímavosti ve všech směrech. 60%

T2 3-D: Battle Across Time (1996)

"HE WAS MY COLLEGE ROOMMATE." Dobré hlášky v ryzí vzpomínce na zašlé časy, vedené proti logice prvních dvou filmů.

Vlastní pravidla (2007)

Lohanová v roli, která ji dost dobře definuje jako skutečnou persónu, jen s tím rozdílem, že její vlastní život na žádný filmový happyend nevypadá... 50%

Na tuhle nemám (2010)

Základ romantické komedie, tedy chemie ústředního páru, je pro tento film sprostým pojmem, ale jinak to s ním celkem jde. Myslím, že Alice Eve dokáže v hlavách pěkně zahučet... Komu přišlo líto, že se tu alespoň nevykozí, nechť si pustí o rok mladší IMIGRANTY. 65%

Červená Karkulka (2011)

Převlékat klasické pohádky do nových hávů přišlo do módy. Sněhurka udeřila hned dvakrát ve stejnou dobu, Popelka to obyčejně schytává tak třikrát za dekádu a Karkulka přirozeně nemohla zůstat nepovšimnuta. Výsledek? Karkulka to při orgasmu udýchala na těsný průměr. Mladí herci o ničem, ti s ostruhami nemají moc prostoru a pověstný vlk, co má velké zuby, oči i uši? Digitální, na hraně přesvědčivosti, pasující do konceptu jako buzík na buzerplac. 50%

Piráti! (2012)

"U NEPTUNOVÝCH ZUBŮ!" Před filmem doporučuji zkouknout něco málo ze zákulisí (bonusový materiál - Rozhýbané obrázky & Natáčení scény s vanou), člověk k tomu chytne hned jiný vztah :-) Na to bych neměl nervy, hrozná piplačka, sice tvůrčí a při finiši určitě zadostiučiňující, přesto ale vydřená. Respekt před tvůrci a Aardman Studios vůbec. 80%

Máma mezi Marťany (2011)

Jak je na tom tento velký finanční propadák z hlediska filmové kvality? V pohodě sci-fi pro děcka, trochu blbě animované (hrozně vypadá především hlavní hrdina, Marťané ale také nic moc,), jinak solidně odsýpající (velmi rozumná stopáž), s pár dobrými nápady. Rozhodně bych nezatracoval. II Scénář: Simon & Wendy Wellsovi (adaptace stejnojmenné dětské knihy amerického spisovatele a ilustrátora Berkeley Breatheda). 60%