Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Keby som mohol, tak dám 6 hviezdičiek. Neskutočne dobre natočené !

Bouřlivé víno (2012) (seriál) odpad!

Keď toto je najsledovanejší seriál na Slovensku, tak naša spoločnosť je v riadnej žumpe.

Oheň v oblacích (1993)

Normálne by som hodnotil 4 hviezdičkami, ale keďže je to pravdivý príbeh potvrdený detektorom lži, dávam hviezdičiek 5.

Slunce, seno, slanina (2013) (pořad) odpad!

Priznám sa, že celý diel som jednoducho nemal trpezlivosť vidieť - konkrétne - videl som asi 7 minút jedného dielu. Nemám toho pochopenia, AKO niekto môže pozerať túto totálnu trápnosť a hovadinu pravidelne. Azda len podobní ľudia, ako tí, ktorí v ňom účinkujú? Hanbím sa, že som Slovák...

Mezi vlky (2011)

Veľmi dobrý film, ktorý sa oplatí vidieť. Z pomerne nízkeho hodnotenia som mal aj ja obavy, ale nakoniec po vzhliadnutí filmu musím dať plný počet 5 hviezd.

Mesto tieňov (2008) (seriál)

Zatiaľ som síce videl asi 7 častí, no už od prvého tento seriál "žeriem". Je to asi najväčšie seriálové prekvapenie pre mňa, pretože natočiť takto kvalitný slovenský seriál, skvelé herecké výkony, nevie len tak hocikto. Väčšinou, keď vidím v TV programe "slovenský seriál", pozrem si ho na čsfd, aké má hodnotenie a keď som toto urobil pri Mesto tieňov, tak mi padla sánka - 77% v červenom políčku. Ja hodnotím 5hviezdičkami a doslova sa teším na každú daľšiu časť. Skvelé spracovanie skutočných príbehov.

Záře (1996)

Mimoriadne dobrý film !

Gran Torino (2008)

Tento film má toľko silných momentov, u ktorých som pretáčal DVD na začiatok scény, že sa stal jedným z mojich najobľúbenejších filmov všeobecne. Vždy rád si tento film pozrem a ešte veľmi dlho mi zostane v pamäti. Keby sa dalo, tak dám 6 hviezdičiek.

Čas probuzení (1990)

Jeden z najlepších, ak nie najlepší film tohto žánru, aký som kedy videl. Robert de Niro je frajer. Keby som mohol dať 6 hviezdičiek, dám ich.

Bláznivá dovolená (1983)

Skvelá rodinná komédia, ktorá patrí do každej rodiny vo forme VHS, či DVD. Bolesť brucha od rehotu zaručená. 5 hviezdičiek.