Bournův mýtus (2004)

Po prvnim dilu Bourne Identity sem byl spise skepticky, ale o to vic sem byl velice mile prekvapen.

Spider-Man 2 (2004)

Pro mně nejlepší převedení komiksu do filmové podoby v čele s Toby Maguirem. Skvělý záporák a Spiderman na pochybách mně prostě dostali do kolen. Tohle byly zlaté časy, kdy byl každý dobrý film podle komiksu velmi oceňován. Dneska aby člověk v kinech pohledal něco jiného.

Spider-Man (2002)

No jo, priznavam, ze prvni dil neni uplne bez chybicky, ale druhy dil to vse vynahrazuje.

Království ohně (2002)

Moje guilty pleasure a okamžitý hit. To byly doby, kdy jsem neznal ani Christiana Balea, který je teď můj oblíbenec a už vůbec ne McConaugheyho nebo Butlera. Čistý požitek jsem měl prostě jen z faktu, že jsou ve filmu skvělí draci a vymazlené zvukové efekty. Lituji každého, komu se tenhle masterpiece nelíbí.

Statečné srdce (1995)

Mel Gibson dokazal, ze krome toho, ze je brilantni herec, umi natocit i naprosto uchvatny film a tim se Statecne Srdce stalo mym nejlepsim filmem. Jako snad kazdeho, tak konec me totalne rozplakal.

Americká krása (1999)

Jak se u nas rika - Kevin Spacey na hrad! Jeho Lester - v ocich dcery a manzeky ubohy muz me naprosto dostal. Premena v playboye a vypoved v praci byla uzasna. Nastesti ani vykony ostatnich hercu za nim nijak nezaostavaji. Navic zacatek filmu s podkreslenou hudbou je jeden z tech nejlepsich, co sem videl.

Animatrix (2003)

Vyborny napad, zadat filmarum (animatorum) z celeho sveta ukol - vytvorte kratky filmecek z prostredi Matrixu, mi to potom spojime do jednoho velkeho bijaku. Nedokazu uverit, jak vubec nekdo muze vytvorit tak dokonale animace a pribehy.

Princezna Mononoke (1997)

Tak tohle je muj prvni japonsky animak, ktery sem mel tu cest spatrit. Sedel sem u televize prilepeny k obrazovce a ziral s otevrenou pusou. Nadherna animace, pribeh, hudba, prostredi... Nemam, co bych vytkl. Bezpodminecne nejlepsi animak vsech dob.

Eurotrip (2004)

Konečně! Konečně film, u kterého sem se smál jako blázen od začátku do konce.

Road Trip (2000)

Ano, pribeh je jen na okraj, ale ty situace, ktere se kolem toho dely me hodne rozesmali. Preskok mostu, setkani se slepou holkou, vecirek cernochu, dedecek a mluvici pes, nesmrtelna myska... :)