Za nepřátelskou linií (2001)

Pro me zase jeden z tech lepsich valecnych filmu. Zvlast scena se sestrelenim stihacky je pusobiva. Zaverecna scena s helikopterou je ale trosicku moc.

Můj soused zabiják 2 (2004)

Tohle je dalsi z tech filmu, ktery ani nemusel vzniknout a svet by o nic neprisel. Matthew Perry leze na nervy jako vecny looser a kecal a Bruce Willis jako domaci putka.

Kameňák (2003) odpad!

Tak jsme dorazili, dámy a pánové. Vítejte na dně českého filmu. Film o hovně. Doslova. Největší urážka je, že vzniklo tolik pokračování. Nikdy jsem nechápal, proč lidi nenávidí Trošku. Nyní jsem prozřel.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Angelina Jolie se zase predvedla ve velice spatnem svetle. Pobavilo me, jak se tvurci v bonusovem materialu snazili presvedcovat, jak natocili pefektni akcni sceny, pritom dle meho nazoru tyto "akcni sceny" staly za starou belu.

Re-Animátor (1985)

Krasne becko, ktere si nehraje na neco vyjimecneho a podava nam tematiku vstavani z mrtvych s humorem. Hezky sem se bavil.

Moucha (1986)

tak TOHLE je sci-fi. Navíc Jeff Goldblum je ve své přeměně dokonalý. Škoda jen toho nepovedeného konce.

Bourneovo ultimátum (2007)

Bournovo Ultimatum me uplne dostalo, at uz to byla strhujici hudba, rezie, kamera, strih, Matt Damon, bojove sceny, automobilova honicka, sniper na nadrazi a celkove napeti, vyborne jsem se bavil. Pro me rozhodne nejlepsi akcni film vsech dob. Navic potesi, ze kdyz si kupujete vsechny tri dily vite, ze mate v ruce kvalitni filmy.

Bournův mýtus (2004)

Po prvnim dilu Bourne Identity sem byl spise skepticky, ale o to vic sem byl velice mile prekvapen.