Temný rytíř povstal (2012)

Já jsem si to užila se vším všudy. Po filmu můj spolusledovač pronesl: ,,To byla ale blbost.", s čímž na jednu stranu musím souhlasit. Na druhou stranu však je to přeci komiks a komiks není reálný. Musíme si ho užít s tím, co přináší. Víc mě asi tenkrát uchvátil Temný rytíř, teď už to nebylo takové to první okouzlení, už jsem ho znala. Ale filmu, a to dobrému filmu, s Christianem Balem nemůžu dát míň než 5* :)

One Tree Hill (2003) (seriál)

V současné době můj seriál number one. Zezačátku mě tolik nenadchnul, ale nyní je plnohodnotnou součástí mého života hlavně o víkendech :) Po odchodu všech ze střední školy cítím jistou melancholii a první série mi dost chybí. Nicméně není to tak i v reálném životě? Btw: Haley to čím dál víc sluší, kdo by to byl od první série čekal, že ta divná holka s ještě divnější čepičkou, bude jedna z nejzajímavějších postav. Už se těším na víkend, až si dám další nálož :)

Změna je život (2010) (seriál)

Tak to jsem nečekala, že mé zhýčkané (nebo spíš otupené?:)) smysly (Vampire diaries, True Blood, Gossip girl, Game of Thrones, HIMYM,...) ještě něco dokáže tak zaujmout a naplnit. Opravdu úžasný seriál. Ale štve mě tam to, že ať si Cate vybere jakkoliv, nebude se mi líbit, jak to dopadne na té odmítnuté straně. Nejradši bych, aby je měla oba. Ale Baze je bezesporu nejlepší chlap seriálu. 2.série: Ahááá po shlédnutí prvního dílu to začíná směřovat zas někam jinam...nechám se překvapit, ale stále super. Škoda, že to zatím nevypadá na další sezonu.

Hledá se táta a máma (2010) (pořad)

Občas mě baví sledovat, čeho jsou lidé schopní a říkat si, jak je to vůbec možné.

Česko hledá SuperStar (2004) (pořad)

Teď mluvím hlavně o poslední řadě, i když první byla nejlepší. Mám ráda hudbu, a v poslední řadě SuperStar bylo spoustu zajímavých talentů, kteří si vybírali pěkné písničky a bylo občas opravdu zážitek, slyšet jejich podání těchto songů. Dále mám ráda pana Haberu :) Takže jasná volba na nedělní večer :)

Upíří deníky (2009) (seriál)

Nemůžu se stále rozhodnout mezi Stefanem a Daemonem :P Jsem seriálový závislák, a tohle je pro mě opravdu lahůdka. Zezačátku jsem od toho moc nečekala a o to víc mě to teď baví. I když to "zamilovaný" období mám už za sebou (1. série), pořád mě to baví.

Občanský průkaz (2010)

Tenhle film ve mě dokázal vyvolat spoustu emocí. Ať už jsem se smála, jak jsem vzpomínala na mladá léta venku s kamarády, nebo jsem zuřila nad chováním lidí v té době... Ale užila jsem si to.

Román pro muže (2010)

Mně se ten film celkem líbil. Nebylo to možná umělecky dokonalé, ale mám ráda Donutila a docela jsem se bavila.

Ospalá díra (1999)

Napoprvé se mi to líbilo velice. Na druhé skouknutí už o něco méně, ale možná, protože zmizelo napětí. A tak jsem se spíš občas smála useknutým hlavám. Johnny se podle mě nedokáže tvářit naprosto vážně :)

Zběsilost v srdci (1990)

Mělo to svou atmosféru. Cage je takový mladý playboy. Občas bezstarostná jízda, občas horor, občas dost divné situace. Hudba i atmosféra mi občas připomínala jiné Lynchovo věci (Twin Peaks).