Rédl (2018) (seriál)

Vse podstatne tu jiz v komentarich bylo receno, takze za me jen hvezda dolu za misty zbytecne natahovani.

Šíleně smutná princezna (1968)

Nadcasovost tehle pohadky je neuveritelna, hlasky kladnych ci zapornych postav se staly legendarnimi.

Stíny v mlze - Strach (2022) (epizoda)

Hotova tragedie, napeti nula, tahne se to jak zvykacka :(, skoda matros byl dobrej, jen to varil kuchar, co pripali i vodu. 25%

Stíny v mlze - Série 1 (2022) (série)

Pribehy misty zajimave, jen to zpracovani pokulhava a je pouzito mnoho oslich mustku. Prilis tomu ani neprida bizarni oslovovani prijmenim mezi hlavnimi protagonisty, kdyz zbytku osazenstva tykaji. Posledni dil je pak hotova tragedie, napeti nula, tahne se to jak zvykacka :(. 45%

Pěsti ze železa (2012)

Kdyz vezmes pouzitelnej asijskej pribeh, zajimavy herce, ale na reziserskou zidli posadis kohokoli jinyho nez asiata, tak z toho vznikne mensi ci vetsi fiasko, kdyz rapera, tak poradny :P. 35%

Podfukáři 2 (2016)

Jednicku delal zajimavou moment prekvapeni a temer zadny pribeh, pro dvojku se reziser rozhodl, ze to  je malo a snazil se pridat akcni a krimi rozmer, coz dilko deklasovalo miliontou verzi "prasopsa". 55%

Tři zlaté dukáty (2023) (TV film)

Netusim, kdo byl cilovou skupinou, deti asi neustale vystavovane muzne telo hlavniho hrdiny neoceni, vetsi cast pripadneho panskeho divactva tez ne, tak snad ze by slo jen a jen o fanynky ? Smysluplny dej zadny, podivna prace s casem (z letniho poledne se nam obratem stane noc). Na druhe strane krasne exteriery. 45%

Pán času - Kostel na Ruby Road (2023) (epizoda)

Prvnich ctyricet minut hnedoktora mi pripadlo spis jako jeden z pribehu Sarah-Jane, pak se to nepatrne zlepsilo a pak to slo zas do kyticek. Tenhle chlapec patri do Modry ustrice ne do Tardisu :P. 20%

Beacon 23 - Season 1 (2023) (série)

Tak tohle bylo hodne smutny, porad jsem cekal, ze se to rozjede, ze se neco dozvime, ale ono nic. Po necelych sedmi hodinach budete vedet asi tolik, co byste si zvladli precist za 10 minut. Myslenka i vizual ujdouci, ale jinak ... 20%