Body Bags: Historky z márnice (1993) (TV film)

Tak trochu zklamání, s tolika jmény se zdá nemožný nedat dokupy pořádné příběhy, ale v době vzniku byly daleko lepší např. Creep Show.

Kod apokalipsisa (2007)

Ruský protiútok béčkovými akčňáky pokračuje v plném proudu, řízeni heslem "Když může západ, my také" posílá KGB svou agentku vstříc novým dobrodružstvím. A proč ne, hlavní hrdinka je rozhodně použitelnější než třeba D. Craig a to ve všech smyslech slova použít. Děj? Taková ta pohádka o zlém vlku s atomovkou a Karkulce, která mu vypráší kožich. Nic extra, ale na průměr to stačí.

Speciální jednotka (2011)

Když jsem viděl obal, který mi trochu připomněl Medal of Honor a pak trailer, který už byl skoro jako MoH, čekal jsem průser jak hrom. No, kdybych chtěl honit mouchy, prostor by byl, děj typu ujdem 50 metrů a pak srovnáme skóre Taliban:French Army výsledkem 50 ku 1 tomu nahrává, ale o tom tenhle typ filmů je, ne? Takže, SJ je taková variace na Slzy slunce, akorát místo Monici "Milf"Beluci a Brusiče tu je blonďatá Diane Kruger a černá tlama, a místo pocení prdele kdesi v jungli jim mrzne v Pákistánu, scénář jinak obdobný. Má to spád, má to akci (hodně se povedly bitevní scény, a že jich je), není tu moc vaty okolo, nechybý trocha té romantiky a skoro dvouhodinová stopáž uteče jak voda.

Hop (2011)

Je to pro prcky a to asi především pro ty západní, k nám snad ještě velikonoční skokan nedošel, ale tohle se líbilo i mě. Oba hlavní hrdinové jsou celkem sympatičtí, negramotný děj válcuje celá řada vtípků a postav (Hof a Boss kuře vedou) a nikdy bych nevěřil, že rád uslyším We no speak Americano. Jako sváteční jednohubka v poho.

Kontraband (2012)

Víte proč ten film není ve vyšším hodnocení? Protožě divák, jako tvor je strašná kurva a čím víc mu dáváte, tím víc ohrnuje rypák. V obsahu se píše cosi o talentovaném režisérovi, nemám šajn co si u polárního kruhu točil, ale tohle je dobře natočená záležitost, a v podobných ve svý době strašili Nic Cage, Keanu "Neo" Reaves apod. Pro někoho okoukaný, tupý, vykradený, pro mě dobře poskládaný děj s řadou inspirací a s obsazením, který sedne jak prdel na hajzl. Wahlberg hraje to, co umí nejlíp, takže ho nechtějte nasrat, na Katku se mi pokaždý dobře kouká a Foster s Ribisim šmejdi k pohledání. Jediné malé, naprosto bezvýznamné mínus bych dal za Z prdele kliku, kterou by i Scofield mohl závidět a typický dementní US konec. P. S. Intelektuálové pazoury pryč!

Pronásledovatelé (1988)

Mám rád filmy natočené v době, kdy jsem se staral leda tak o "hovno-papu", ta éra mě prostě baví, a ať je to píčus nebo pořádná pecka, ocením to. Tohle není ani jedno. Naivní horor pro celou rodinu, kde hlavní roli hraje hafan s větším IQ než řada diváků a celkem dobře vytvořená příšera a kterému hodně pomáhá rychlý spád a pár dobrých herců (dokonce i Brandon z BH si tu párkrát štěkne). Za jedno podívání rozhodně stojí.

Netopýři: Chuť krve (2007) (TV film) odpad!

Proč vznikají tyhle filmy? Já nevím, ale rád dám občas odpad.

Experiment (2010)

Idy Amin versus Predátorbijec "sokolý frňák". Bez zbytečných keců, film má mnohem navíc, než ukázal. Rozdělení rolí bachař - mukl je jasný hned při prvním sezení, a výběr je to dobrý +. Námět se mi líbil, i když je to "půjčené" neznám původní kus a prostředí basy vždy vítám +. Sociální a psychické soužití graduje pěkně plynule a ponorka se dostavuje co by dup +. Tím bohužel nadšení a klady končí, Brody a Whitaker hrají dobře, ale ne tak jak bych čekal a jak by děj potřeboval. Hodně znát je to hlavně u Foresta, v bedně mu jebe dobře a tyhle typy umí, ale na to že ho doma pořád diriguje babka na zabití a defacto jen čeká na kom by si vybil zlost, drží se dost na uzdě. Zklamáním bylo i malé využití Collinse nebo Gigandeta. Dalo se jít daleko víc do extrému a vypadalo by to hned jinak, lidi jsou mnohem větší svině.

Píseční žraloci (2011) (TV film)

Mezi žraločími filmy, které se už ani nedají označit písmenem abecedy, je tohle opravdu docela prdel. Film vyloženě sází na absurditu a dějovou debilitu a to se vším všudy (už jen název). Oproti podobným srajdám od Asyláků, Scifáků a kdoví od koho dalšího tohle s velkým nadhledem drží celkem pohromadě, efekty jsou sice pořád otřes, ale za odvahu, z jakou se tu loupilo od Čelistí a Chvění nemůžu dát odpad. Místy sem se trochu pousmál a Corin Nemec zahrál toho idiota skvěle.

ATM (2012)

Je to pořád stejný. Tma, opuštěný místo a tlupa debilů, kteří nechali pud sebezáchovy doma.