O pokladech (2012) (TV film)

Jedna hvězdička za dobré herecké obsazení ve vedlejších rolích a druhá za skvěle vybrané lokace. Jinak ztráta času, nuda, přeplácanost a jednoduše blbost

Gorila (2011) odpad!

Opravdu blbost, šílené herecké výkony, přehnaná nefungující sprostota, trapnost nad trapnost. Měla jsem sto chutí z kina odejít, ale nechtěla jsem zvedat lidi. Nezasmála jsem se ani jednou. Škoda peněz.

Klip (2012)

Přijde mi, že většina záporně hodnotících vůbec nepochopila, o čem ten film je. To není o šokování, to je ukázání reality. Režisérku k tomu inspirovalo to, že na youtube viděla podobné klipy, které puberťačky natáčely. Mně to přijde propracované a ty sexuální scény na mě nepůsobí nijak lacině, prostě realita. Však je to vidět i na ulicích tady, mladé slečny oblečené jako děvky, fotí se na mobil, postují na facebook a sexu se rozhodně nebojí.

Diktátor (2012)

Směsice velmi laciného nevkusného humoru a geniálních intelektuálních vtipů, kterým může rozumět jen pár lidí. To vše v poměru 70:30.

Tajemství starého hotelu (2011)

10 minut akce, minuta strachu a 89 minut nudy. Stručný a výstižný popis tohoto filmu. Ani nevím, proč dávám tu jednu hvězdičku, snad že je to lepší než Kameňák

Rozchod Nadera a Simin (2011)

Vůbec nesdílím nadšení ostatních. Strhující? Nikoliv - pro mě nudné. Na konci mi ani nepřišlo, že bych to rozhodnutí nějak toužila znát. Pro našince je zajímavé asi jen vidět, jak to funguje v odlišných kulturách, ač může být obraz filmem značně zkreslený. Po 120 minutách v kině jsem prostě znuděná a nezaujatá odešla

Lidská stonožka 2 (2011)

Tady se dá říct asi jen: všechna čest za výběr hlavních herců, což platí i u jedničky. Tak úžasné ztělesnění úchyla a psychopata jsem v žádném jiném filmu neviděla. Dosud bych za nejodpornější a nejnechutnější film označila Srpski film, který ovšem na Lidskou stonožku 2 nemá....

Nezvaní hosté (2011)

Jedna hvězdička za Cliva Owena jinak je to naprostá blbost bez atmosféry. FUJ! Člověk se u toho nebojí ani nesměje, jen šílená nuda.

Příběh z periferie (2012) (amatérský film) odpad!

Měla jsem tu čest tento "filmařský kousek" shlédnou na jedné snad z pěti premiér které už na Moravě proběhly a celorepublikově to snad nemůže myslet nikdo vážně. Podrobněji: Herecké výkony :0% Příběh: 5%, protože takovou blbost člověk jen tak nemůže vydávat za originalitu Vtip:5%-50% to jejich nářečí asi někoho pobaví, a když bych to vzala jako Bčkový horor, tak možná i těch 50 Hudba:70% to je tak jediný klad tehle zpackaniny, co si někdo troufne promítat celorepublikově. Závěr: Nepovedený dlouhý videoklip

Žena v černém (2012)

Pro mě celkem zklamání. Chtěla jsem se bát, ale místo toho jsem byla vystavena jen pár lekačkám. Natočené je to celkem hezky, ale Radcliffe mi do role otce opravdu nesedí....