Bláznovo zlato (2008)

Prijemna oddychovka, ktera rozhodne neurazi. Odhodlani hlavniho hrdiny jit si neustale za svym me nekolikrat pobavilo (v dobrem slova smyslu). Malinke sklamani prislo pri reseni zahady kde je ukryt onen poklad, mel jsem totiz pocit, ze se nekdo snazi napodobit Lovce Pokladu ( v tech to ale bylo mnohem propracovanejsi ). No mozna je to jen muj pocit. Myslim, ze 3* jsou tak akorat...

Hancock (2008)

3* nebo 4*, je to neco mezi... Ze zacatku jsem se skvele bavil a film jsem si uzival, coz pozvolna zacalo upadat od chvile kdy se Hancock staval oblibenym... No a pak prisla posledni tretina filmu, ktera je rozhodne tou nejslabsi! To ze Hancock nebude jediny se svymi schopnostmi jsem si v jednu chvili pomyslel, ale doufal jsem, ze to tak nebude... Bohuzel! Nevim, nevim..- Asi tak 60%

Než si pro nás přijde (2007)

Prijemny film, se zabavnymi i dojemnymi chvilkami, ktery hlavni dvojice dotahla nekam jinam, nez by bez nich nejspis byl. Uzivat si takhle poslednni chvile zivota by se asi libilo kazdemu... No a konec mi dodal na tom, ze film si zaslouzi pri nejmensim 4*.

Brouk (2002)

Tak tady jsem se opravdu pobavil. Pekne promysleny pribeh, jaky dopad muze mit jedina situace na zivoty dalsich lidi. Smekam pred scenaristy a i pred herci, jak pekne se vzili do svych roli. Tohle urcite jeste nekdy skouknu.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Mozna proto, ze nejsem fanda westernu, tak tady davam 5*. Tenhle film me opravdu nadchnul. U trojice Crowe, Bale a Foster netreba opakovat jiz vyrcene. Ano par much to ma, ale nechapu kritiku na zmenu jedne z hlavnich postav ke konci filmu, vzdyt k tomu to cele smerovalo. Ale kazdy to chapeme jinak... Kazdopadne se na tento film znova rad podivam.

Východní přísliby (2007)

Skvele. Film s jednoduchym pribehem, avsak celkove zanechava opravdu silny dojem. K Viggovo vykonu netreba nic dodavat, Cassel take vynikajici. I kdyz se film line v pomalejsim tempu, nic to nemeni na tom, ze jsem si ho opravdu uzil.80%

Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)

Kdyz jsem film videl poprve, nevedel jsem co presne si mam myslet, ale jelikoz se k nemu nenucene a temer nevedomky rad vracim, musi na nem byt neco, co me bere, coz Burton proste umi. Tech 80% si zaslouzi

Saw: Hra o přežití (2004)

Genialni vrah, ktery vlastne sam nikoho nezavrazdil. Pri predstave, ze zrovna me se podiva na zoubek a da mi moznost zmenit svuj dosavadni zivot me zamrazi. Napinavy film od zacatku az do konce, nepredvidatelny, velice originalni. Pekne propletene pribehy dvou hlavnich obeti, avsak, aspon pro me, ne moc presvedcive herecke vykony. Trochu mi vadilo kdyz si ke konci filmu dr. Gordon urizne nohu, protoze nemuze dosahnout na zvonici mobil a na zacatku radi Adamovi, at si pomuze pritahnout diktafon kosili... Mohl to zkusit taky, preci jen uriznout si vlastni nohu trva o trochu dele, nez si sundat kosili. Ale poukazuje to na to, co by byl schopen clovek udelat v extremni situaci pro zachranu vlastniho zivota nebo ze strachu o zivot svych nejblizsich. Na druhou stranu finalni rozuzleni doprovazene skvelou hudbou mi to vsechno vynahradilo.