• Rodinný

Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)

Skvělý seriál, ale bohužel se v něm vyskytují epizody, které jsou nudné a vlastně úplně zbytečné, takže to trošku ztrácí na hodnocení, což je velká škoda. Je tu ale tolik úžasných epizod, které fakt potěší a budete maximálně spokojeni, takže by byl velký hřích, kdyby jste Klonové války neviděli. 8/10

Star Wars: Klonové války - Revenge (2012) (epizoda)

Tohle musím zařadit prozatím mezi top tři díly z těch čtyř sérii, které jsem viděl. Souboj 2v2, topovka. 10/10.

Čarodějky (1990)

Tenhle film bych jako dítě vnímal asi jinak, ať už vyprávění příběhu od Lukovi babičky či masky hlavní čarodějnice, protože věřím, že pro děti to bude mít jiný vibe a dokážu si představit, jaké pocity u toho budou mít. Je to čistě film pro děti, i když se u toho budou pravděpodobně bát. Viděl jsem to poprvé až dnes a bohužel z pohledu dospělého diváka musím říct, že mě to moc nevtáhlo, protože to je dějově slabé. 4/10.

Lovecká sezóna: Strašpytel (2015)

Jak může vůbec vzniknout čtvrtý pokračovaní, když trojka byla úplně tragická? Nechápu. 2/10

Kouzelný park (2019)

Vizuálně hezké, pár postav sympatických a to je asi vše. Příběh slabý, začne to nudit cca po 40 minutách a hlavní postava nic moc. 4/10

Terezín: Láska za zdí (2023)

Film má mít název spíš “Terezín: Orchestr za zdí”. Do kina chodit nedoporučuji, protože je to nuda, děj byl nezajímavý a necítil jsem u toho skoro žádné emoce. Vyhodíte za to jak peníze, tak 110 minut svýho života. 2/10

Čertí brko (2018)

Popravdě je tahle pohádka fakt špatná, protože není nijak chytlavá ani zábavná. Postavy nijak nezaujmou, hlavně Lucifer tu vypadal dost komicky a to samé ostatní čerti. Chvílema jsem měl chuť to vypnout, ale nakonec jsem tomu šanci dal a tak nějak to dokoukal, ale že bych z toho byl nějak hodně nadšený, to se říct nedá. 4/10

Spider-Man: Napříč paralelními světy (2023)

Jeden z nejlepších animáků a pro mě osobně mnohem lepší než jednička. Bavil jsem se celou dobu a fakt jsem si to užíval naplno. Animace, soundtrack, nápaditost, všechno skvělý. Nenapadá mě žádná výtka, protože to je prostě top film a já jsem spokojenej. Gwen je za mě nejlepší postava v tomhle dílu. 10/10

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Bylo to zábavné, příběh byl fajn  a postavy byly sympatické. Nejlepší část za mě byla na hřbitově, když hledali helmu. Malinko mi přišlo, že to ztrácelo chvílema na tempu, ale jinak to bylo skvělý. Uvítám klidně další pokračování. Film, na který určitě doporučuji zajít.  8/10.