Den před krizí (2011)

super čo viac dodať...veľmi zaujímavý film z prostredia financii v megarozmeroch...treba vidieť...8/10

Den zrady (2011)

plejáda skvelých hereckých výkonov...hudba zase dobrá...celkovo myšlienka sa mi tiež páčila...no a bol na to celkom dobrý pohľad :) ...8/10

Děti moje (2011)

trpký ale perfektný film od hereckých výkonov cez dokonalú hudbu, atmosféru a prostredie až po vyšperkovaný scenár...mieša dobré pocity so zlými ale v konečnom dôsledku film pohladí dušu :)

Dívka z budoucnosti (2011)

Veľmi komorný a nenápadný film, no zároveň aj ambiciózny. You never know what to trust and who to trust. A v podstate je na vás čo si z filmu odnesiete a komu/čomu budete veriť. No a Brit Marling má v sebe niečo čím mi strašne imponovala.

Dokonalý smysl (2011)

Simple perfection! I am stunned, astonished, amazed and above all emotionally and mentally exhausted.

Drive (2011)

super super super...film plny emocii aj bez toho aby sa tam privelmi hovorilo...malo to snad vsetko co to mat malo...a urcite sa tomu ujde minimalne nominacia na nejake filmove ocenenie (teda dufam)....a hudbu ani nekomentujem, proste super 9,5/10

Dům snů (2011)

sľubné obsadenie no v podstate žiadne veľké divadlo...prvá polovica filmu mi prišla o úplne niečom inom ako tá druhá a to skĺbenie sa mi vôbec nepáčilo...prvá polovica veľmi nádejná no vyvrcholením to azda len pokazili...ale suma sumárum dalo sa na to celkom bezbolestne pozerať

Elitní zabijáci (2011)

je to samozrejme pozerateľné a sem tam aj nejakú tú dobrú akciu uvidíte (chválim aj dobrú hudbu) avšak chýba tomu nejaký nápad a svižnosť pretože film pôsobí dosť neoriginálne a miestami aj nudne

Footloose: Tanec zakázán (2011)

Ako cez kopírák a ani pár pridaných scén nepomôže k získaniu originality. Väčšina replík navlas rovnaká s originálom. Čaro 80. rokov sa vytratilo a pesničky boli otrasné (až na titulnú, ktorá bola samozrejme prevzatá z pôvodného filmu), a chýbal nejaký charizmatický líder ako bol Kevin. Ale niektoré scény a tanečky boli fajn, ale málo. Čo ma najviac mrzí je, že tento film tu hodnotilo takmer o 1000 ľudí viac ako originál a vytáča ma keď vidím koľko originality mu pripisujú... No s tým nič nenarobím. A k Julianne Hough (videl som ju po tretíkrát v hlavnej úlohe po Rock of Ages a Safe Haven) poviem len toľko, že nech sa prace z filmovej brandže kým nedostane Zlatú malinu lebo sa mi z nej chce grcať.

Ghost Rider 2 (2011)

neviem čo povedať no pekné by to zrejme asi nebolo, takže 2/10 a aj to som možno príliš štedrý...