Goldfinger (1964)

neviem či najlepšia bondovka ale rozhodne jedna z tých najlepších...titulná pieseň pre tento diel bezkonkurenčná...hovorí sa že hlavný hrdina je len tak dobrý ako zlí sú záporáci a tu výber záporných postáv rozhodne vyšiel...Sean Connery je pre mňa najlepší Bond aký kedy bol...malo to akciu, napätie, myšlienku a všetko čo taká Bondovka má mať plus možno ešte aj niečo viac 80-85%

Město andělů (1998)

ono by to mohol byť aj viac než len dobrý film keby tam nebol taký ten výrazný nasilu emotívny presladený otlačok americkej kinematografie...ale soundtrack bol krásny

Hurá do basy (2006)

čakal som aj väčší prúser ale toto bolo ok...taký sympatický priemerný film s pár dobrými momentami 5/10

Wrestler (2008)

Aronofsky zase dokázal spraviť z príbehu neobyčajne obyčajného profesionálneho wrestlera jeden veľký skvost a veľkým dielom mu k tomu pomohol briliantný Mickey Rourke, ktorému výborne sekundovala Marisa Tomei...tak úprimne, tak uveriteľne natočené, každý Mickeyho úspech a nezdar som prežíval s ním...atmosféra je strašne ponurá a smutná a o kvalite hudby azda ani netreba hovoriť...no a už sa teším čo nám predvedie v tom biblickom epose Noah

Poslední čas na lásku (2008)

bolo to miestami nudné a v podstate od začiatku predvídateľné ale boli tu aj veľmi úprimné a milé scény, ktoré naozaj donútia človeka sa zamyslieť, no a Hoffman a Thompson podali skvelé výkony :)

Velcí bratři (2008)

tak v podstate ničím neohúri, nič nové neprinesie, šablónovitosť a klišé funguje avšak ako celok to pôsobí milo a niektoré vtipy sa naozaj podarili, dvojzmyselnosť pracuje na plné obrátky =D

Útěk z New Yorku (1981)

dobrý námet, nie vyslovene zlá realizácia ale aspoň nie podľa mojich predstáv...avšak hudba aj atmosféra boli fajn a Kurt Russell ma svojím hereckým výkonom milo prekvapil :)

Záchranáři (2006)

celkom fajn až na ten extrémne patetický a zbytočný záver

Hluboko v gangu (2006)

celkom slušný filmík so slušným námetom ale vadila mi miestami taká prílišná nelogickosť niektorých scén a záver tiež moc nepotešil

Maratónec (1976)

tvorba takto kvalitných krimi filmov chýba v súčasnej kinematografii...bol to vzrušujúci a nervydrásajúci zážitok