Rosewater (2014)

65-70% ... Námet síce noblesný, ale celkovo bol film planý a bez emócií. Nevyužitý potenciál filmu ako aj Gaela Garciu. Ale nič katastrofálne. Len s malým dopadom na môj intelektuálny a emocionálny vývoj.

Temné kouty (2015)

60% ... Zidealizovaná poameričtená verzia knihy. Nemá to vôbec grády a tú atmosféru ako kniha. Aj keď je Charlize Theron moja obľúbenkyňa, veľa priestoru tu nemá a celé mi to prišlo také unáhlené. Navyše pri mapovaní dvoch časových línií je dôležité držať všetko v nejakej logickej nadväznosti, žiaľ tuto to nevydalo. Oproti knihe sklamanie.

Nezdolná Kimmy Schmidt (2015) (seriál)

Najlepší komediálny seriál za dlhšiu dobu. A od koho iného ako od Netflixu (ešte HBO by som pochopil :D ). Niet dielu kde by som sa nesmial. Celý cast vyšiel na jednotku. Titus Andromedon je hviezda celého seriálu aj keď názov hovorí inak :D Vrelo odporúčam

Vánoce v Harlemu (2013)

To bol film? Skôr zlátanina niekoľkých černošských pesničiek, všetkých černošských stereotypov a nejakých tých náboženských blábolov. Ani tie pesničky nestáli moc za to, keď už sme pri tom. Ale Jennifer Hudson vie stále pekne spievať. omega_SK: komentár, ktorý nie je hodný úrovne čsfd ... a vôbec načo pozeráš film s názvom Black Nativity, z ktorého nemôže vyjsť nič iné ako "negrovina", ktorá ti je evidentne proti srsti

P.K. (2014)

75-80% ... Mimozemšťan uviazol na Zemi (v Indii) a spoznáva náš svet, predovšetkým prostredníctvom jednotlivých náboženstiev. Síce ma to miestami rozčulovalo, ale v skutočnosti to bolo pekné, milé, emotívne a zábavné. A konfrontácia náboženských myslení prevedená na jedničku.