• Pohádka

Ošklivé káčátko a já (2006)

Nesnasim, kdyz nekdo dava zviratkum lidske "prednosti". Proste mi to prijde uchylne. Vzdyt se da jejich pohlavi naznacit i jinak nez kyprymi vnady. Zvladl to Lvi kral, Zootopia i Nemo, tak proc ma jeste nekdo potrebu tem zviratum delat dudy?

Robin Hood (2006) (seriál)

Nasmejete se podivate se na pekne obleceni(ktere se v te dobe nenosilo) a pokochate se pohledem na pekne lidi

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál)

Neměla jsem nějak velkou potřebu to sledovat, ale je pravda, vydela jsem asi dva dili a parkrat pet minut- není to něco převratného ale taková hrůza to taky není a v ostatních telenovelách to vynikne a zdejší hodnocení tento serial velmi podcenuje a je podle mého názoru hodně zaujaté. Navic ustredni zapletka by se dala pozit dost dobre pro celovecerni drama...

V tom domě straší! (2006)

Než jsem viděla tento film, tak jsem zhlédla docela dost hororů, ale toto byl první a doposud jediný u kterého jsem se bála.

Casanova (2005)

Víte co je na tom filmu super? Že všichni dostanou co chtějí- panna si chce vzít Casanovu, on si chce vzít jinou dívku, ale její matka by byla ráda za snatek s řezníkem a její bratr by si chtěl vzít onu pannu co si má vzít Casanivu. Jo a ještě je tam Jeremy, co chce Casanovu dostat na šibenici. A všem se jejich sen splní. Casanova díky Jeremymu skončí na šibenici a sbalí dívku svých snů, její matka dosáhne svatby s řezníkem a její bratr dobude pannu, které se splní sen dotáhnout Casanovu k oltáři. Ano není to jednoduchý, ale všem se splní jejich sny...

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad)

U některých jeho čísel jsem sice ta úplně nechápala co mají s magii společného( zavěšování na háky, srářka autem, chytání šípu za letu) ale musí se nechat, že to jinak má opvŕavdu povedené

Děkujeme, že kouříte (2005)

Po povedeném originálním příběhu přišel až moc tuctovej a okoukanej konec.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

SPOILER Vubec se mi nelibil konec- nekolikrat se behem serialu resi ze TED uz neni na Robin zavislej, cela serie je o svatbe Robin a Barnyho a celej serial je o cele parte a hledani matky. A na konec se dozvime, ze parta se rozpadla, matka je v dobe vypraveni sest let mrtva, Robin s Barnym se po trech letech rozvedli, Barny se vlastne vubec nezmenil a Ted nakonec stejne zkonci s Robin- velke zklamani

Karcoolka (2005)

Sice ještě děti nemám a dlouho je mít nebudu, ale už tet vím co jim budu pouštět za trest. Ikdyž pár zajmavích okamžiků tento film měl.