• Pohádka

Stigmata (1999)

Velmi me zaujalo vymitani dabla Jonathanem Prycem

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Kdy se do sebe zamilovali? To ze mezi nema neco je mi doslo az byli v posteli a i potom se tvvarili jak kamosi

Královna ročníku (2007)

Po modernih Popelkach se tu konecne objevila i jina moderni princezna, v tomto pripade tu mame Snehurky a dalsi prumerny film pro divky nactilete.

Vyfič! (2009)

Eleen Page opet ukazala svuj talent a Drew predvedla ze nepatri jen pred kameru, ale ze to rozjede i za ni

G. I. Joe (2009)

Dala bych 3,5 ale takove hodnoceni tu neni, takze se priklanim k tem 3. P.S.: naštěstí sem to nejdřív vyděla bez dabinku, takovou hrůzu, co se dabingu týče, jsem naposledy slyšela, když si nova nechala nadabovat 1. díl pirátů.

Star Trek (2009)

star trek sem nikdy nesledovala,a nevidela jsem ani film(par dilu serialu sem videla) ale film je naprosto uzasny a mohou se na nej podivat i lide, ktery se stejne jako ja ve svete lodi U.S.S> Enterprise neorientuji

Svítání (2009)

konecne po dlouhy dobe upiri co maji koule, nejsou videt v zrdcadle, zabije je kul, a nesmi na slunce, a bez krve jim hrabe, navic s dobrym hereckym obsazenim. K tomu dobry dej, akce a bezva upiri vybuchy. Co vic si prat?