Kurýr 2 (2005) odpad!

Bože zač nás trestáš? ZAČ?

96 hodin (2008)

Stupidní thtiller o neprůstřelném borci (jaktože není na světě všudypřítomný mír, když by stačil na každý kontinent jeden takový, aby ho udržoval?), který rozmašíruje čímkoliv má v kapse jakýkoliv počet nepřátel,podkreslen dramatickou hudbou, pln zběsiilých honiček, drog a hromady záporáků. PROBOHA PŘOČ ZASE???

Salad Fingers (2004) (seriál)

Rád šahám na věci protože z toho mám orgasmus - můžu si na tebe šáhnout? WTF???

Blonďatá bestie (2011) (divadelní záznam)

Škoda té kamery, jinak to byla klasika. Trochu mě mrzí, že si to před představením nepřečetli vícekrát, místy jde vidět, že vyloženě tápají v textu a hledají na kterém řádku skončili. Naštěští, že všichni víme, že to vše bylo nahrané, jinak bych se nesmál, ale opravdu brečel... A Kmentu platí ODS, a Kmentu platí ODS, a Kmentu... ;-) 4.5/5 Za snahu a odvahu se mediálně svézt na živé kauze (I když musím říct, že Ivánek z tohoto nebude)

Červená Karkulka (2011)

Stupidní rádoby """horor""" u něhož jediné co člověka pohladí na duši je tak akorát odstín filtru. V podstatě je to xxx-tá variace na hon na čarodějnice (v tomto případě jako bonus vlkodlaci). Nezachránil to ani Gary Oldman, potěšil Saul z Battlestar Galacticy... 1.5/5

Gynekologie 2 (2007) (seriál)

Tohle dílko je pro opravdu úzký kruh zaslíbených, kteří denně trpí, když v televizi uzří věci jako Nemocnice na kraji města, nebo jak se ten bastl jmenoval. Seriál staví na tom jak špatně je natočený, jak zlé jsou v něm repliky a jak přehnaně se snaží být "vtipný". Prostě nic, co by běžný smrtelník byl schopný akceptovat.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Konečně zpracování, u kterého jsem neusnul. Popravdě se mi tato verze líbila mnohem více, než původní Švédská. Byla svižnější, temnější a místy se dokonce Fincher pokusil o vtip. Za mě tedy 4.5/5 za laskavé rodinné drama s trochou sexu navrch. P.S. Mám strašnou chuť koupit si Volvo a tiskárnu EPSON ;-)

Equilibrium (2002) odpad!

Nelogické dílko parodující na jedné straně Kung-fu filmy z osmdesátých a na straně druhé 1984/451º Fahrenheita. Námět naprosto klišoidní, po pěti minutách člověk naprosto ví, kam film směřuje a co udělá v příštím záběru hlavní hrdina. A co teprve ty hadry z Matrixu? Asi měli opravdu malý rozpočet, když nakupovali v sekáči...

Černá mamba (2011)

Heroes come and go, but legends are for ever - aneb jak se u nás nedělají reklamy. Je to vtipné, je to zábavné, je v tom Robert Rodriguez dělající si srandu sám ze sebe.

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Úvod do úžasného světa Mistra Tolkiena, který změnil dějiny světové kinematografie a také osud Petera Jacksona, který se z režiséra filmových céček z ničeho nic ocitl v první lize. První díl u mě zůstane nepřekonán, jak svojí poetičností, tak výpravou, i přes to, že zde byla jen jedna menší bitva na konci samotného filmu. 6/5