Starosti starosty (2004)

Jediné, čo sa tomu filmu dá vyčítať, je, že bol až príliš priemerný a predvídateľný.

Hon na Šakala (1997)

Skvelý thriller, na ktorý sa neprávom zabúda. Hlavne pasáže z výcviku a naháňačky v mestečku sú skvelé a nezabudnuteľné. Kus poctivej roboty a akcie. A k tomu aj solídne herecké výkony.

Království křivých zrcadel (1963)

Obľúbená klasika z detstva. Keby som to videl dnes, asi by bolo hodnotenie iné. Takto môžem dať s čistým svedomím štari hviezdy, lebo ako dieťa som Oli i Ale silno držal palce.

Člověk obojživelník (1962)

Už si to síce takmer vôbec nepamaätám, ale viem, že to bol pre mňa mimoriadne silný zážitok. A v tých časoch nielen pre mňa.

Zabiják bez tváře (2006) odpad!

Skvelá príšernosť. Rehotali sme sa s kámošom ako diví. Tak zlý a amatérsky film som už dávno nevidel. Kde sa hrabe Ed Wood, kde sa hrabú Turkish Star Wars. Vrelo odporúčam všetkým priaznivcom filmových odpadov.

Ong-bak (2003)

Skvelé súboje nezáchrania zvyšok filmu.

Hvězdná pěchota (1997)

Ozaj som sa snažil pozerať sa na to s odstupom a nahľadom, ale stále sa nedarilo. Jednoducho mi z toho zostala scifi blbosť s hereckými postavami v štýle Melrose Place, neuveriteľne stupidný príbeh a niektoré scény nemohli byť myslené ani zo žartu. Asi starnem, alebo je možno problém v tom, že som to pozeral sám a bez podpory alkoholu. V každom prípade poznám ďaleko lepšie spôsoby ako si uťahovať z Ameriky a toho ostatného. A vlastne ani neviem prečo dávam dve hviezdy, ale jednu dávam o dosť horším projektom, tak to nechám tak....

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974)

Za film dávam tri hviezdy, ale za Dune Buggy si zasúži dve hvizedy naviac. Skvelý koncert jednoduchej zábavy a kladivových súbojov.