Aterrados (2017)

Atmosféra Aterrados nebola vôbec zlá, ale nezmyselný dej ma postupom času začal akosi nudiť. Hlavné postavy navyše príšerne postrádali charizmu a vôbec som sa nebál o ich životy.

The Ouija Board (1920)

Prišiel som, videl, som, nepochopil som, odchádzam. Po pravde boli moje očakávanie odlišné. Z názvu by sa totižto dalo odvodiť, že tento krátkometrážny snímok, i keď je datovaný k roku 1920, sa mohol nejak bližšie venovať doske na vyvolávanie duchov (tzv Ouija), no po chvíli sledovania som bol vyvedený z omylu, pretože jej výskyt za päť minút stopáže je obmedzený a viac menej komický. Teda postrehol som akúsi snahu o humor, ale vzhľadom na dobu natáčania neviem posúdiť, čo nám chcel týmto všetkým básnik povedať a preto ani hviezdičkovo nehodnotím.

Robin Thicke feat. T.I., Pharrell Williams: Blurred Lines (2013) (hudební videoklip)

Čudujem sa, že je tento videoklip na čsfd a preto ho hodnotiť nebudem, ale môžem povedať k tomu len toľko, že i keď popovú scénu absolútne nepočúvam a prevažne ju považujem za príliš plytkú pre môj hudobný sluch, skladba Blurred Lines ma svojho času celkom dostala. Chytľavá blbosť.

Armáda temnot (1992)

Vtipné a originálne, ale hodnotiť budem až po dopozeraní filmu doma, pretože vzhľadom na moje fyzické vyčerpanie a neskorú nočnú hodinu v kinosále som nechcene určitú časť Armády temnôt prespal.

Já jsem Harry Potter (2010)

Prišiel som, videl som a čo je najhoršie - nezasmial som sa. Odchádzam..

Česko Slovenská SuperStar (2011) (pořad)

Už sa trochu opakujete, kluci. Prvá SuperStar aspoň za niečo stála (Lučenič, Viršík, Habera). Ale táto? Pche!

Ztraceni: Cesta (2005) (TV film)

Nechápem čo sa dá na tomto hodnotiť. Jednoduchá rekapitulácia 19tich dielov prvej série seriálu. Nič nového, všetky scény postrihané z normálnych častí. Za jedinú "novinku" môžem považovať sprevádzajúci komentár Briana Coxa. Celkovo by sa dali "Ztraceni:Cesta" zhrnúť do jednej vety - kto prvú sériu videl, táto rekapitulácia mu neposkytne ABSOLÚTNE nič.