• Western

Pohádky o mašinkách (1985) (seriál)

Krásné pohádky se skvělým vypravěčem panem Rážem, vždy se rád podívám. Jo a nesmím zapomenout na velmi zdařilou hudbu. Prostě večerníček jak má být.

Všechnopárty (2005) (pořad)

pan Šíp skáče do řeči a je trapný, zdá se mi, že trošku senilní.

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Ač přiznávám, že je pan Kraus místy arogantní a skáče do řeči, považuju ho za vtipného a inteligentního a vždy se dobře bavím

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

klasická Talk show, hosti jsou různí, jen ten moderátor je bohužel stále stejný, pan Dědek mi nesedí, nedává zajímavé otázky, občas skočí do řeči a hlavně je více trapný než vtipný, radši sleduju jeho pořad o hudbě, kde vypadá, že se vyzná.

Štaflík a Špagetka (1971) (seriál)

Podle mě jeden z nejlepších večerníčků, s novými se to nedá srovnat, je to vtipné, má to děj a hudba je skvělá, nechápu hodnocení 68% i když každý jsme jiní a každý preferuje něco jiného

Pučálkovic Amina (2001) (seriál)

když jsem byl malý, rád jsem se na tento večerníček díval a i dnes se rád podívám. Stručně - má to hezký děj, pěkné animace, je to opravdu vtipné, takže i rodič se zasměje, pan Nárožný to pěkně vypráví a hudba je taky povedená.

Leopardí žena (1938)

Film jsem viděl naprosto bez jakéhokoliv očekávání, K. Hepburn jsem viděl do té doby pouze v jednom filmu. Film byl strašný, po deseti minutách mě z K. Hepburn třeštila hlava, zápletky byly triviální a trapné, jednu hvězdičku dávám za ochočené leopardy. Nechápu hodnocení 80% (19.4.2021). Někdo v komentářích srovnával film s českým snímkem Eva tropí hlouposti a má pravdu, filmy jsou si docela podobné, ale česká "verze" je decentnější a rozhodně vtipnější a hlavní protagonistka není úplně blbá.