Show Jana Krause (TV pořad)

• SK název

Talk show Jana Krausa

Talk-show

Česko, 2010, 48 min

Jan Kraus, Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Alžbeta Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright, Klára Issová, Jakub Vágner, Anna K., Dana Batulková, Emanuel Ridi, Eleonóra Mojsejová, Anna Šišková, David Koller, Iva Pazderková, Květa Fialová, Václav Noid Bárta, Dorota Nvotová, Petra Černocká, Agáta Hanychová, David Novotný, Jitka Asterová, Adam Novák, Jan Hřebejk, Tomáš Kožíšek, Martin Dejdar, Jana Hlaváčová, Jitka Čvančarová, Luděk Munzar, Kateřina Macháčková, Daniel Landa, Mirjam Landa, Ivana Christová, Pavel Trávníček, Jan Kalousek, Klára Vytisková, Andrea Čunderlíková, Vladimíra Erbová, Marián Čurko, Richard Nedvěd, Jaroslav Slávik, Vlastimil Brůček, Jaroslav Rudiš, Braňo Mojsej, Ondřej Sokol, Tina, Petr Jarchovský, Chantal Poullain-Polívková, Jiří Menzel, Jan Nedvěd, Hana Vagnerová, Alice Nellis, Václav Neckář, Vlasta Chramostová, Tatiana Vilhelmová, Marek Vašut, Miroslav Žbirka, Vladimír Kratina, David Šír, Nina Divíšková, Albert Černý, Kamila Magálová, Vladivojna La Chia, Lukáš Pavlásek, Marián Gáborík, Lenka Filipová, Roman Šmucler, František Nedvěd, Vica Kerekes, Markéta Krajčovičová, Michaela Kudláčková, Leoš Mareš, Saša Rašilov nejml., Bolek Polívka, Michal Suchánek, Richard Genzer, Naďa Konvalinková, David Vondráček, Michal Kavalčík, Karel Schwarzenberg, Radim Špaček, Irena Obermannová, Domenico Martucci, Larry King, Miloš Forman, Jiří Ornest, Lucie Bílá, Zdeněk Pohlreich, Zuzana Stivínová ml., Roman Skamene, Kateřina Hrachovcová-Herčíková, Juraj Jakubisko, Martin Kraus, Michal David, Felix Slováček, Tomáš Klus, Simona Krainová, Jana Synková, Jan Musil, Gabriela Kratochvílová, Ondřej Pavelec, Ondřej Ládek, Regina Rázlová, Erik Meldík, Čeněk Stýblo, Jan Fischer, Viola Černodrinská, Sandra Černodrinská, Andrej Babiš, Pavel Liška, Karol Polák, Gabriela Marcinková, Bohuslav Sobotka, Jiří Petrášek, Hynek Čermák, Vladko Dobrovodský, Boris Hybner, Barbora Poláková, Celeste Buckingham, Dominika Mesarošová, Marie Pojkarová, Dara Rolins, Patrik "Rytmus" Vrbovský, Martin Veselovský, Sisa Sklovská, Simona Babčáková, Milan Kňažko, Jakub Kohák, Aňa Geislerová, Eva Josefíková, Martin Daňo, Radek Jaroš, Markéta Irglová, Jiří Maria Sieber, Petra Kvitová

Témata možná bez cenzury, ale komerční přestávky bez ohlávky, formát late night show zůstal víceméně zachován, leč jeho rozkouskování nemile zasáhlo do jeho kompaktnosti. Jan Kraus je mistr moderátor, při prvním objevivším se reklamním breaku mi to ovšem začíná být putna... (po úpravě vysílacího schématu to naštěstí na Primě pochopili, tudíž je Show Jana Krause opět ke koukání...)(10.9.2010)

Třetí inkarnace a Honzik pořád starej dobrej. _____ Díl Menzl+Čokovoko+bikinifitness milá anarchie.(30.9.2011)

• Karlos80

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíte pane Krausi, ale za jistě vyšší honorář proč ne že, ale zase stále lepší než kdejaká šulinářská nebo realityšou které jsou momentálně v kurzu. Opět s Janem Krausem ml. a jeho skupinou. Od předchozího pořadu na ČT 1 " Uvolněte se prosím", si však moderátor sám hosty už nevybírá, toť jedna ze změn. Suma-sumárum, nebylo se až zas tak čemu smát, a bez reklamy to bohužel na komerci nejde, po první reklamě jsem to přepnul, a už se k tomu nevrátil, a pochybuji že se ještě někdy vrátím. Kraus je totiž stále více arogantnější, otravný a neuvěřitelně vlezlý, méně Krausů v Česku a více čerstvého vzduchu.(4.9.2010)

Kraus je nejlepší. 4x už jsem byl v divadle Ponec na natáčení jednotlivých dílů a celé publikum se tam válelo smíchy. Kraus je jedna z mála českých celebrit, které si lze vážit. Ostatní jsou jen rádoby umělci, co se tváří že něco umí.(13.9.2010)

Je skvělé, že Jan Kraus do své staronové talk-show vnáší ještě více svých životních postojů a názorů. Mínusem je určitě úvod s portálem novinky.cz, jenž podtrhává komerčnost pořadu, u kterého jsme na to nebyli vůbec zvyklí. V amatérské české lize však stále číslo jedna.(24.9.2010)

Musím uznat, že Jan Kraus volí opravdu zábavné a mnohdy i zajímavé a neokoukané hosty. Díky nim je pořad plný kvalitního humoru. On je prostě ve svém řemeslu jednička. Ikdyž se jedná téměř o to samé, tady je podle mně lepší atmosféra než v Uvoleněte se, prosím. Kraus si zaslouží show, která se po něm jmenuje. Tenhle pořad nikdy nepřepínám, protože mě vždy upoutá..4*.(19.8.2011)

• Segrestor

Všeho moc škodí, přátelé.(8.11.2011)

Jan Kraus presunul pre závažné, trvalé nezhody svoju late night show "Uvolnete se, prosím" z verejnoprávnej ČT na obrazovky súkromnej televízie Prima. Tá mu zaručila absolutnú kreatívnu slobodu, ktorú pri tvorbe svojej relácie nutne potrebuje. Zmenil sa ešte aj názov. Ale inak všetko ostalo pri starom. Jan Kraus je stále ostrý ako žiletka. Výrečný, pohotový, uštipačný moderátor, ktorý sa do tohto druhu talk show vynikajúco hodí. ****(22.9.2010)

Komerční televize žádá komerční formáty a, pochopitelně, komerční hosty s komerčním přístupem. Takže Hvězdy a stars zůstaly, polohvězdy a vyhaslé stars také, jen podivíny a freaks atrakce vystřídali marketingoví kanonýři a obchodní zástupci všeho možného. Trochu škoda, ale tak to chodí, haj hou(25.5.2011)

• NinadeL

Ta děvenka na rozjezd nic moc, ale pan ministr si to užil stejně jako tehdy Paroubek. Dál se variace na Uvolnětě se pomalu dostává do stejného stereotypu, jako původní a slovenská verze. Čili už to není to, co to bývalo po roce 2004.(4.9.2010)

Já myslím, že Show Jana Krause je v pohodě...On prostě umí a je jedno, jestli je to na ČT nebo na Primě. Válí všude :) Když Kraus bude vysílat z pod mostu, tak stejně bude mít diváky a já je budu chápat.(29.9.2010)

• FateKEEPER

Jana Krause nemám rád, respektive Jana Krause jako moderátora. Jeho pořady staví především na sebestřednosti a samolibém verbálním tajtrlíkování, což je poněkud v rozporu s opravdu dobrým "povídacím" pořadem. Aura ošklivého a do řeči neustále skákajícího průpovídkáře uhranula širokou diváckou obec (proto byl tentokrát pro jistotu nacpán i do názvu pořadu), což však vzhledem k úrovni televizních pořadů jeho současníků není překvapivé. V zemi slepých jednooký králem. Jak už někdo podotkl, tenhle a předchozí pořady jako by byly více o Janu Krausovi, než o jeho hostech, což je pro mě při osobních nesympaticích závažný problém.(1.3.2011)

Ne vždy se u nějakého hosta pobavím, ne pokaždé se mi líbí, jak s některým z nich „hostitel“ nakládá a s nemálo jeho názory a vyřčenými větami více či méně nesouhlasím, nebo se mi přímo příčí. Nic z toho ovšem nemění fakt, že Show Jana Krause je můj nejoblíbenější TV pořad, jenž jako jediný po tak dlouho dobu pravidelně sleduju (i když až zpětně z jeho stejnojmenného webu, který toho také nabízí podstatně víc než klasické TV vysílání-až je mi někdy televizního publika líto, o co všechno přichází), nevynechávám žádný díl či hosta, v drtivé většině případů se u dívání uvolním (navzdory tomu, že už to nemá ve svém názvu) a dost často opravdu hodně (někdy dokonce maximálně) pobavím. S výběrem hostů, ač ho moderátor (zřejmě) nemá ve své moci, bývávám spokojený, ať už kvůli aktuálním tématům, se kterými přicházejí nebo čistě proto, že to jsou často velmi zajímaví lidé (díky širokému spektru si může vybrat opravdu každý divák). Jana Krause, jakožto šovinistické držky, která dokáže na zpovídaného patřičně nepříjemně přitlačit a hned na to si ze sebe udělat srandu a sama se shodit, si pro jeho osobu, schopnosti a humor moc vážím. Jistě ani zdaleka ne čistých, ale v mých očích zasloužených 5*.(10.6.2014)

• kulyk

Jakýsi šmatla si zde založil diskuzní fórum, v němž tepe ukrutný nešvar, totiž vyjadřování se ku - či hodnocení píčovin, které mají více dílů, a to aniž by jeden obětoval život při zhlédnutí epizod všech! Neboť jinak prý nedokáže pochopit hloubku a délku Ulic, Ordinací, Realitních (p)šou-ků etc. Jeho argumentace je natolik silná, že si sypu hlavu na popel a chvátám ododhovnotit televizní noviny na Nově, neboť stále ještě nevím, jak to všechno dopadne a poslední díl je i přes veselé předpovědi Mayů evidentně v nedohlednu.... Nebo se na něj vykrkám a zprzním další nekonečnost - Krause. Buďme upřímní - před lety vevanul tento notorický nedouk i všeuměl v jednom do televizních kanálů jako čerstvé větry. A radost byla veliká, neb kdejaká sereblita či volený zástupce lidu koktal v jeho přítomnosti jako panna před Rosenbergem. Ovšem, jak ráčil sepsat Segrestor, všeho moc je na hovno. Kraus se už mezi smetánkou zaháčkoval, spíše než aby deptal, popichuje, leckdy zajímavého hosta vyčerpá pouze nekonečným dotazováním na osobní život (je jedno koho a na jaké konkrétno, cílem je pouze demonstrovat verbální a intelektuální převahu moderátora), sežrat to dává pouze nešťastným a nezajímavým exotům z lidu. Prozatím tedy za nostalgické dvě, ovšem časem sundám, pokud urychleně nevyrazí protekční nemehlo Davídka. Ten kokot tam zprznil již tolik krásných písní, že by zasloužil provaz. A před vyvrcholením exekuce přidušovat po týdny, ideálně za přítomnosti nadšeného publika.(24.5.2013)

• WANDRWALL

Jajk Kraus před začátkem vysílání na TV PRIMA řekl, že tahle země má přes deset milionů obyvatel, takže se neobává, že by o nedostatek zajímavých hostů byla nouze... Náhodně pořad sleduji, a to především když má J. Kraus hosty, které neznám a často mě překvapí, že mají v sobě tak zajímavé názory či když si pozvě lidi, kteří se mi ztratili z očí, ale nějakou stopu ve mě dříve zanechali. Občas si J. Kraus zve ale i velmi nezajímavé hosty, kteří jsou zajímaví jen skrz jednu zvláštnost a to je pk nudný čas.... Co se mi taky nelíbí a klesá na nižší úroveň tak je huddební produkce jeho syna, který zpívá falešně, ale J. Kraus asi správně odhaduje, že takových je po televizích dneska víc, co nic neumí, ale hrají aspoň s chutí a zanícením, a že dost diváků nemá hudební luch a pokud mají, tak si zvyknou...(10.3.2011)(10.3.2011)

• Pluhy

Dříve jsem Krausovo pořad na ČT hltal a jsem nesmírně rád, že po transformaci na Show Jana Krause neztratil pořad nic ze svého formátu. Jan Kraus je mistr konverzace a dokázal vytvořit tento skvělý koncept pořadu u nás. Občas na Krausovi vidím až příliš předpřipravené dialogy, častější improvizací by si mě lépe získal. Jinak je pořad naprosto výtečný a je hezký, že se i v ČR můžeme pochlubit kvalitní talk show.(6.2.2012)

Dal bych 5*, kdyby tam nebyly ty reklamy.(15.1.2011)

Průměrně vtipný, ale také průměrně trapný pořad stavějící na egu jedince. To, co bylo z počátku čerstvou, svěží vodou mezi pořady a moderátory, je nyní okoukanou sobeckou ptákovinou, která ovšem docela pobaví, což jak pořadu, tak panu Krausovi nemohu upřít i přes dostatek negativ.(15.7.2011)

Nová stanice, nový název, starý Kraus, stará pohovka, starý formát, stará kapela (bohužel), stará zábava... 90%(18.9.2010)

Ano, pořad se přesunul na komerční televizi, což se projevilo v názvu, reklamě, i výběru hostů. Ale obsah rozhovorů, potažmo celého pořadu je stále stejný. Tudíž stále stejně povedený a zábavný.(24.9.2010)

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17