Česko - Slovenská SuperStar (2009) (pořad)

Na prvé kolá respektíve kastingy, ktoré boli jednotlivo odvysielané vo väčších mestách som sa úprimne tešil, ale musím povedať, že ma troška sklamali, pretože som očakával klasickú hviezdnu rotu (ľudia čo si o sebe myslia akí sú skvelí speváci, ale pri tom sú horší ako najhorší). No zdá sa mi, že účastníci pochopili z predchádzajúcich ročníkov ako sa tam zhovadia a tak sa tie najväčšie klenoty neukázali, i keď sa nájde pár zaujímavých šmakov aj v tohto ročnej superstar a klamal by som, keby som napísal, že som sa na nich nezabavil. Porota je zložená klasicky, kde k našej Rolincovej, ktorá tam je len na to aby ukázala aké jej spravili veľké a súmerné kozy a Haberovi, ktorý nakladá všetkým okolo ako správny chlap, pribudla nabudená Jandová, ktorá sa snaží držat tempo s Haberom no jej výroky sa na neho nechytajú, a tak to tlačí moc do vulgárnej stránky a na koniec je tam ešte dáky čech, ktorého meno ani neviem, lebo som v živote o ňom nepočul a aj tak tam len sedí potichu a nepovie ani slovo. Na úplny záver môjho príspevku ešte musím spomenúť moderátorov Mareša a Banášovú, ktorí sú zatiaľ neskutočne podpriemerní, pričom nevedia spraviť poriadny vstup a furt sa tam len rehocú do kamery.

RocknRolla (2008)

Všetko to tu už raz bolo v iných filmoch, ktoré boli príbehom aj postavami o triedu prepracovanejšie ako RockRolla.

Tempbot (2006)

Myšlienka nebola zlá, ale to celé spracovanie mi dáko nesadlo.

Narušení (1999)

Psychiatrický ústav je veľmi zaujímavá téma a dá s nou vyhrať, no táto ženská show bola laicky povedané otrasná, bohužial to nezachránila ani premotivovaná Angelina .

Pekelná jízda (2008)

Musím napísať, že mne osobne sa to celkom páčilo, bolo to rýchle, malo to myšlienku, herci nehrali najhoršie, hudba tam pekne pasovala a keď k tomu ešte pripočítam polonahé ženy a rýchle motorky tak, je toto taký pravý film pre chlapov.

Chuck (2007) (seriál)

Skvelý scenár, skvelá hudba, skvelé ženy, skvelý celý Chuck, teším sa na nové diely.

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Zaujimavý sitcom z lekárskeho prostredia kde lepšia časť strieda horšiu a naopak, no z pragmatického hľadiska je môj celkový dojem zo seriálu viac než uspokojivý.

Den Šakala (1973)

Malo to strašne pomalý spád a tých 145 minút je myslím zbytočne veľa, i keď to postupné odhalovanie šakala malo určitý nádych tajomna a taktiež sa mi páčilo, že sa nikto na nič nehral. No napriek všetkým pozitívam si ideálneho šakala predstavujem ako remake z 97 roku kde bol hlavný aktér filmu Bruce Wilis, ktorého by som v tomto prípade pokojne nazval majster prevleku.

5 proti 5 (2007) (pořad)

Dve hviezdičky za Bičana, ktorý tomu dáva ako taký šmrnc.