Hotel Artemis (2018)

Vitajte v hotely Continental.. Hopla.. To JE John Wick theme..

Terminator Genisys (2015) odpad!

Vratim sa v case do 84, kde sa uz zazrakom dostal T-800 (ten dobry) predtym a cudujme sa, je tu aj T-1000! Az odstranime jedneho T-800 (ten zly) a T-1000, presunieme sa casom do 2017, kde na nas caka okrem T-800 aj sam velky Johnny (teraz uz vlastne ako T-3000), akurat tu nikto logicky nevysvetlil, kedy bol splodeny-narodeny(?). Davam jednoznacny odpad! za napad vobec taketo cosi vytvorit.

Pozůstalí (2014) (seriál)

Nie. Toto je tak zle vymyslene, sekta marlboro v bielom, bez kecov. Dalsia nezmyselna sekta s cokoladou, ktora miluje aziatky, ci sused cistiaci mesto pred potulnymi psami? Sherif s rodinkou uzasnych, na cele s dcerou, ktora by mala dostat dve facky a kamaratkou, ktora dala asi celemu mestu? Fararko bez kostola so zenou v polokome alebo primitivni dorast na Priuse? Zenska z poistovne s nepriestrelnou vestou a chutou po vystrele od dominy bola vyslovene smiesna. Epizoda s ukradnutym Jezisom z Betlehemu ma dostala totalne. Precenovana sracka, ktora sa hra na Fincha, ale je to len zlatanina bez celku. Snazi sa to obcas sokovat, ale nema cim. Hodnotim prvu seriu a prepokladam, ze tie dve dalsie su rovnako na hovno.

Mistři hrůzy (2005) (seriál)

Takze po dlhsom case som sa odhodlal hodnotit moj oblubeny serial a dopadlo to nakoniec takto. 1x01 Incident On And Off A Mountain Road: Angus potesil a az na zopar nedostatkov ide o slusny zaciatok. 70%. 1x02 Dreams In The Witch House: Stary dom, student, sexi slobodna mamicka, brana do inej dimenzie, carodejnica a sympaticky potkan? 75%. 1x03 Dance Of The Dead: Slabota, kde to nezachrani ani Fredy. 30%. 1x04 Jenifer: Klasicky Dario, ibaze logika chlapa, ktory kvoli sexu s priserou vypne mozog? Slaby priemer zial a to som sa na tuto cast doslova tesil. 40%. 1x05 Chocolate: Toto tu nemalo co robit a uz som aj zabudol pravdu napisat, o com to vlastne bolo? 10%. 1x06 Homecoming: Zombie milujem, ale toto nefungovalo. 15%. 1x07 Deer Woman: Skoda, ze tuto epizodu nechytil do ruk prave Dario, ale nakoniec prijemna detektivka s primesou indianskej legendy. 70%. 1x08 Cigarette Burns: Silna vec o zberani filmovych skvostov, pre narocneho samozrejme zberatela. U mna jednoznacne top prvej serie. Preto bez vahania davam 100%. 1x10 Sick Girl: Strasne zvlastna vec. Dlho sa tu nic nedeje. Koniec fajn, ale nicim nevybocuje z radu. 40%. 1x11 Pick Me Up: Skor slasher s primesou komedie, ale za ten koniec, ten ma dostal do nalady. 65%. 1x12 Heackel's Tale: Mrtvolky, sexi domaca, cintorin a nakoniec zmes najlepsieho zombie mixu v projekte. 80%. 1x13 Imprint: Zial, mnohymi ocenovana nuda. Mucenie jednej japonky alebo nadhodnoteny sedy priemer u mna. 45%. Druha seria o dost slabsia, ale tak musim hodnotit majstrov ako celok, takze podme na to. 2x01 The Damned Thing: Velmi podareny uvod, ktory ma celkom dostal, ved kde inde vidite po dlhsom case Henrietu (Raimi) z Evil Dead? Zlo sa tu pritom s obyvatelmi maleho mestecka vobec neserie. 90%. 2x02 Family: Velmi prijemna vec s nadrozmernym susedom odvedla a pritom dej ide este dalej. Novi susedia nie su totiz nahodni, ale maju to fakt pripravene. Skoro top epizoda, nebyt tu Dariovej Pelts, ale ku tej sa dostaneme neskor. 90%. 2x03 The V Word: Nastastie ziadne Twilight sa nekona a mix upirov, pohrebneho ustavu a slusnej porcii krvi toto dielo robi pozeratelnym, ale o ziadny zazrak sa tiez nejedna. 50%. 2x04 Sounds Like: Pocujete aj travu rast? Tak si tu najdete svoje, ale zial pre mna skoro nepozeratelna zlatanina. Slabe, velmi slabe. 20%. 2x05 Pro-Life: Dalsi Carpenter? Skvele spravy, zial moc sa tu nedeje, az nakoniec si pride tatka z pekla pre mrtvu chciplinu a odide do zatratenia odkial prisiel. Na majstra velmi sedy priemer. 45%. 2x06 Pelts: Konecne top celej druhej serie. Dario namiesal mix gore, kozusin, sexu, Meat Loaf je tu krasne odporny a kto nema rad cokoladku odzadu? 100%. 2x07 The Screwfly Solution: Zaujimavy namet, ale to prevedenie? Skoda asi nizkeho rozpoctu, pripadne to chcelo ineho rezisera vyditelne. 40%. 2x08 Valerie on the Stairs: Chvilami som si hovoril, ze to je z pera samotneho Kinga. Neuspesny spisovatel, dom plny odpadlikov, do toho diabolsky vytvor a nehovorim tu o tej prisere s rohami. Sexi femme fatale a ako bonus doktor Brown. 75%. 2x09 Right to Die: Slusna vec s duchom manzelky, ktora nema rada, ked jej muz zahyba a uz vobec nie, ked ju predtym upalil pri nehode skoro na smrt. 70%. 2x10 We All Scream For Ice Cream: Dalsia vec, pri ktorej vam napadne ako prve: To nepisal King? Ano, tie strihy z minulosti a hlavne ten zmrzlinar mi pripomina az prilis ,,TO,,. Nakoniec to ale nevadi, skor naopak. 80%. 2x11 The Black Cat: Pre mna nuda. Skoro vobec nic sa tu nedeje a preto sklamanie. 30%. 2x12 Washingtonarians: Posledna vobec pozeratelna vec, kde sa ukazuje, aki su vlastne Amici vo vydlakove zatazeni na kvalitne panenske maso. 70%. 2x13 Dream Cruise: Skoro nedopozerane. Pritom duchariny milujem. 20%.

Alita: Bojový Anděl (2019)

Keby mal John Wick dceru, ktorej by zabili psa, bola by to Alita. Tato verzia mi moc nesla pod kozu. Neviem, mozno uz ma ten mix teenagerskej lasky do tak kvalitnej predlohy a future sci-fi neberie. Sedy priemer, ktory tu zas kazdy nadhodnoti, pretoze tu je miliarda ton digibordelu!

Úžasňákovi 2 (2018)

Na toto sa 14 rokov cakalo? Strasna nuda a od polovice filmu jedno velke predvidatelne klise. Naviac, ten najmladsi prcek z rodiny, ktory ma snad vsetky schopnosti z DC&Marvel univerza bol asi tym najprimitivnejsim clankom filmu, ku akemu sa tvorcovia pod vplyvom zmohli!

Aquaman (2018)

Epicke a priznavam po Nolanovom Batmanovi najlepsia solovka od DC na filmovom platne! Momoa prave ziskal svoju osudovu ulohu. Od zaciatku az do konca som nemal chut spat, ani pretacat.

Montrak (2017)

Zaciatok zvlastny, vlastne cely film mi prisiel ako studenstsky film a ta stopaz 121 minut, to bolo ku konci uz utrpenie.. Odporucam sa tomuto klenotu radsej vyhnut!

Overlord (2018)

Historicky odpad, plus konanie vojakov po vycviku? Jedna za napad, ale to je strasne malo.

Ant-Man a Wasp (2018)

Jedna za Michelle, ale film bez skutocneho zaporaka a nekonecneho omielania a odkazovania na iny je.ly film (Avengers) neospravedlnuje!