Elvis: 68 Comeback Special (1968) (koncert)

Úžásný dokument- vystoupení Elvise Presleyho s jeho největšími hity. Comeback se mu opravdu povedl a ještě mu v té době zbývalo 9 let života... Pro fanoušky Elvise povinnost.

Elvisovy začátky (2005) (TV film)

Tak film mě překvapil, a to že hodně. Nevím jestli v dobrým slova smyslu nebo ne ale každopádně se mi to moc líbilo. Bylo tam hodně času věnovaného na "Plukovníka", který byl vylíčený jako pěkný grázl tak nevím jak to ve skutečnosti bylo. Film je dlouhý ale ani chvíli jsem se nenudil (i díky skvělým písničkám). No a Jonathan Rhys Meyers coby Elvis... zase nevim no, hrát Elvise je určitě těžký ne-li nemožný takže těžko soudit.

Doktor z hor (1992) (seriál)

Třeba mě ukamenujte ale tenhle seriál se mi moc líbil a když ho sem tam dají někdy v televizi tak se na něj rád podívám,

Cheongchoonmanhwa (2006)

Kupodivu jsem se tak první půl hodiny nudil ale pak mě to vtáhlo a až do konce mě to nepustilo :)

Mackenovo zlato (1969)

Celkově si na film moc už nepamatuji ale vzpomínám jak na konci bylo to zemětřesení a to bylo moc dobrý :)

Jů, vona je chlap (2002)

A mě se to líbilo. Pěkné záběry ze zápasů, humorné situace, já jsem spokojený :)

Betoben baireoseu (2008) (seriál)

Můj druhý korejský seriál s krásnou hudbou (taky aby ne, když je to o vážné hudbě) s velice dobrými výkony hlavně představitele Maestra. Tento seriál také dokázal to, že vážná hudba není nudná ale pěkná jenže musí být dobře podaná jako v tomto seriálu. Určitě nedosahuje kvalit Snow Queen ale upřímně... který seriál se alespoň přiblíží?

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Co k tomu říct :) Pro mě osobně nejlepší sitcom. Přátelé ať se jdou vycpat. Marshall- exot ale dobrej, Lilly z prciček úplně jinak, Ted- takovej tatík, Robin- mega kočka, Barney- případ sám pro sebe :D Každý den vtipný, kultovní hlášky. A hlavně Bro-Code :D

Battlestar Galactica (2004) (seriál)

Můj první seriál po SG-1 a vybral jsem si moc dobře. Opět během pár týdnů jsem shlédl celé 3 série a půlku 4 kde byla přestávka do konce roku kvůli stávce scénáristů. Teď (leden 2009) po skončení vysílání SGA na Sci-fi chanelu dávají posledních 10 dílů a zatím paráda!