Spiderman - Chapter 5: Partners (1997) (epizoda)

Velmi skvělý díl. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Za mě 10/10.

Spiderman - Chapter 2: The Cat (1997) (epizoda)

Výborná epizoda. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Za mě 10/10.

Spiderman - Chapter 1: Guilty (1997) (epizoda)

Výborná epizoda. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Za mě. 10/10.

Zrcadla (2008)

7/10. Tenhle film je za mě dobrej, děsivá atmosféra tu je,dobrej příběh máme, sympatické postavy taky máme,děsivou hudbu máme a super afekty taky máme. Doporučuji.

Jeepers Creepers 3 (2017)

Tenhle díl považuje hodně lidí za nejhorší díl série ale já ho budu jako nejlepší díl série. Příběh je sám o sobě dobrej, postavy jsou sympatycké což v 1 díle vůbec nebylo a ve druhém díle to už ušlo. Hudba je velmi dobrá,napínavá a někdy i trochu děsivá. No za mě Jeepers Creeepers 1/10. Jeepers Creeepers 2 5/10  Jeepers Creeepers 3 6/10.

Spiderman - Sins of the Fathers (1996) (série)

Výborná série. Ta to série má velmi peckovej příběh, postavy a hudbu. Vše má na jedničku. Za mě 3 série 10/10.

Spiderman - Chapter 13: Goblin War! (1996) (epizoda)

Výborná epizoda! Příběh této epizody je velmi dobrý, postavy jsou sympatické a hudba je skvělá. Za mě 10/10.