Pátek třináctého - Série 3 (1989) (série) odpad!

Tato třetí série je narozdíl od 1 a 2 série o trochu lepší ale stále to není vono. Příběh je lepší, postavy jsou o trochu sympatičtější ale pořád to není ono, hudba je stále trapná, atmosféra a napětí tu stále neexistuje, kamera třetí série je docela ok a lokace jsou docela zajímavé. Za mě 1,5/10.

Pátek třináctého - Série 2 (1988) (série) odpad!

Tato druhá série je stejná jako ta první, je prostě nudná a špatná. Příběh je nudný, postavy jsou úplně stejné jako v první sérii, jsou stále blbé a nesympatické, hudba je pořád směšná, atmosféra a napětí tu stále neexistuje, kamera druhé série je docela dobrá a lokace jsou docela zajímavé. No za mě druhá série stejná jako první, 1/10.

Pátek třináctého - Série 1 (1987) (série)

No tahle první série je prostě špatná a hodně nudná, nechápu to hodnocení 62%. Příběh je nudný ale zas i dobrý ale mohly to udělat lépe, postavy jsou neuvěřitelně blbé a nesympatické, já jim každý díl přál smrt, hudba je spíše směšná než aby byla alespoň dobrá, atmosféra a napětí tu apsolutně neexistuje, kamera první série je docela ok a lokace jsou docela zajímavé. No za mě první série 1/10.

Ulice strachu – 1. část: 1994 (2021)

Ulice strachu – 1. část: 1994 je docela dost dobrej a zábavnej horor který má docela dost slušný příběh, sympatické postavy, docela fakt dobrou hudbu, skvělou atmosféru a napětí, kamera filmu je fakt super a lokace jsou zájímavé. No za mě si to těch 58% nezaslouží, zaslouží si 60-65%. No za mě docela dost povedený horor. Za mě 6/10.

Pátek třináctého - Cupid's Quiver (1987) (epizoda)

Třetí díl tohoto seriálu a zároveň první série je o trochu lepší než druhý díl ale první díl mi pořád přijde lepší i když jsem mu dal 2*. Příběh této třetí epizody je slabý a velmi stupidní, postavy jsou stále blbé a nesympatické, hudba je k smíchu, atmosféra a napětí zde apsolutně neexistuje, kamera filmu ujde a lokace jsou zájímavé jako záchod. Za mě 1/10.

Tmavě červená (1975)

Čelisti a Čelisti 2 jsou fakt dva peckové filmy ze 70 let ale Tmavě červená k nim apsolutně nepatří. Tenhle film má sice docela ok příběh, docela dost dobrou atmosféru a napětí, docela dobrou kameru a velmi zajímavé lokace ale hudba v tomto filmu je spíše fakt otřesná. Narozdíl od Čelisti (1975) a Čelisti 2 (1978). A postavy, no to je kapitola sama o sobě a musím říct že postavy v tomto filmu jsou fakt strašné, blbé a fakt hodně nesympatické, mě bylo úplně jedno že zemřeli. Hlavní postava tohoto filmu je jedna z nejhorších hlavních postav které jsem kdy ve filmech viděl. A teď to finále které je taky fakt hrozné, sice když zjistili kdo je vrah tak to kdo byl vrah tak to  jsem fakt nečekal. Ale to finále s tím vrahem trvá jen 2-3 minuty a to jak vrah zemře je fakt debilní a stupidní. No co ale na filmu musím pochválit je druhá vražda té ženský v bytě kde se odehrává i finále tohoto hororu. Ta vražda na rok 1975 je brutální a fakt hodně kreativně udělaná. No za mě sklamání a 2,5-3/10.

Ďábelský dům (2015)

No tohle je prostě docela špatnej horor a je hlavně podprůměrnej což je vidět když má 41%.Příběh je docela slabej, postavy jsou docela dost blbé a nesympatické, hudba je docela špatná, atmosféra tu skoro není, napětí je zde asi jenom jednou, kamera filmu je docela ok a lokace jsou docela zajímavé. No za mě 3/10.

Krvavá Mary (2006)

No jako tohle není za mě jenom Thriller ale i horor který by si zasloužil ne 25% ale tak 33%. No příběh je zajímavej a není moc špatnej, postavy jsou ovšem nezajímavé,blbé a nesympatické, hudba ujde, atmosféry tu je jenom trochu, napětí je zde jenom jednou, kamera filmu ujde a lokace nejsou moc zajímavé. No za mě 3,5/10.

Temné léto (2015)

To že tenhle horor má 33% už napovídá že to je podprůměrnej a i špatnej horor ale pořád jsem se chtěl na tento film kouknout což nebyl moc dobrej nápad ale zas tak moc to špatný horor nebyl. No příběh je zajímavej ale není moc dobrej, postavy ujdou, hudba není špatná, atmosféra tu trochu je, napětí je zde tak dvakrát, lokace nejsou moc zajímavé a kamera filmu je docela ok. Za mě 3,5/10.

Proroctví z temnot (2002)

No nato že tenhle horor má 73% tak já si ho teda moc neužil. Užil jsem si ho podobně jako Sirotčinec. Příběh je zájímavý to sice pochválit musím ale co pochválit nemůžu jsou postavy, ty mi přišli strašně moc blbé a hlavně nesympatické. Hudba, ta není vyloženě špatná ale mohla být lepší, atmosféra tu vůbec není což je škoda, napětí zde párkrát je ale moc ho není, lokace nejsou moc zajímavé a kamera filmu je docela dobrá. No za mě sklamání. 4/10.