Senzační Spider-Man - Série 2 (2009) (série)

9,5/10. Nevím jestli to bylo lepší než první série ale rozhodně to není horší než první série. Škoda že není 3 série protože tento seriál by si ji zasloužil stejně jako Spider-Man (1994-1998), Spider-Man Bez Hranic (1999) a Spider-Man (2003). Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, akce tu je neuvěřitelná, animace je perfektní, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super.

Mroží muž (2014)

1/10. Mám rád brutální horory jako například Pach krve 5, Texaský masakr motorovou pilou či třeba Saw a Hatchet a to že někdo tvrdí že tyhle série sou brutální tak ano jsou ale málo. Lidská stonožka byla brutální a humus ale tohle bylo něco jiného. Nikdy bych neřekl že film bude nechutný ale tohle fakt bylo. Příběh je docela fajn, postavy jsou nesympatické, hudba je docela špatná, atmosféru tento film nemá, napětí zde neexistuje, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je docela ok.

Senzační Spider-Man - Série 1 (2008) (série)

9,5/10. První série je hodně dobrá, sice ne tak jako Spider-Man z roku 1994-1998 ale tohle je taky hodně kvalitní. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, akce tu je neuvěřitelně výborná, animace je perfektní, lokace jsou zájímavé a kamera první série je fakt super. Doporučuju.

Hory zalité krví (2009)

8/10. Tohle bylo fakt hodně dobrý! Bylo to ještě lepší než všechny díly Hory mají oči dohromady! Proč tenhle film má jen 51%? Tento film si zaslouží 80% a to bez debaty. Příběh je perfektní, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Film velmi doporučuji.

Antidote (2021)

5/10. Jde  z cela o průměrný film který mě docela bavil a hodně zajímal. Příběh je originální a zároveň i docela dobrý, postavy jsou docela sympatické, hudba je docela dobrá, atmosféru tento film má docela dobrou a solidní, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je docela dost dobrá. Film doporučuji ale nic moc od toho nečekejte.

Pro pár dolarů navíc (1965)

8/10. Mnohem lepší než první díl, který nebyl sice špatný ale měl pár chyb a pokračování ty chyby už nemá. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je docela dost dobrá, atmosféru tento film má solidní, napětí je zde docela časté, akce tu je povedená, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. Jsem zvědav na poslední třetí díl.

Vyšehrad (2016) (seriál)

3/10. Apsotutně nechápu proč má tento seriál 77%, jako proč? Tenhle seriál si zaslouží 30% protože ty epizody nebyli ani moc záživné. Jediný důvod proč sem se koukl na tenhle seriál je to že Stopáž je 7-13 minut jinak bych se na to nekoukl. Příběh je docela ok, postavy jsou docela nesympatické, hudba je špatná, atmosféru tento seriál nemá, napětí zde neexistuje, vtipy skoro nejsou vtipné ale spíše trapné, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela ok.

Vyšehrad - Zápas (2017) (epizoda)

3/10. Zakončení seriálu dopadlo katastrofálně. Příběh ujde, postavy jsou docela nesympatické, hudba je špatná, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela ok.

Vyšehrad - Zázemí (2017) (epizoda)

1/10. Příběh je špatný, postavy jsou nesympatické, hudba je špatná, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela ok.

Vyšehrad - Beďar (2017) (epizoda)

2/10. Zlepšení o proti předchozí epizodě. Příběh ujde, postavy jsou docela sympatické, hudba je špatná, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu je docela ok.