Ježek Sonic (2020)

Já nejsem úplnej fanoušek Sonica,nikdy jsem to moc nesledoval,ale jakmile jsem se dozvěděl,že Robotnika bude hrát náš největší bláznivý herec Jim Carrey,tak jsem si to stáhl a zhlédl jsem to. A výsledek? Dá se to. Jim Carrey byl někdy vtipnej,někdy už to zavánělo trapností. A Sonic? Spíše mě unavoval,než bavil. Ale vcelku průměrný rodinný film pro děti a fanoušky Sonica. Imponovaly mě vizuální efekty a kostýmy, s tím si dali opravdu záležet. Cyclops z X-menů taky nepodal nejhorší výkon. Dávám tomu odřených 60%.

Propast (1989)

Z vesmíru plné vetřelců jsme se vydali do hlubin oceánů. Po zhlédnutí mám rozporuplné pocity. Těšil jsem se,že to bude akční boj s monstry z hlubin a ono nic. Akce tu moc není a chvílemi mě to popravdě nudilo. Asi jsem od toho čekal něco jiného. Na druhou stranu vizuální efekty jsou povedené a závěr filmu se taky povedl! 65%

Božský Bruce (2003)

Viděl jsem to už několikrát a pořád to je prdel. Jakmile zasadíte Jima Carreyho do komedie,máte víc jak z 50% vyhráno. Má lepší komedie,ale tohle je klasika všech klasik.70%

Moucha 2 (1989)

Právě jsem dopsal komentář k jedničce,kde jsem snad jen chválil. Tady to je už horší. Myslím,že točit pokračování bylo zbytečné a naprosto nic převratného se tam nestane. Je to celé takové utahané,postrádá to veškerou napínavost a atmosféru. 45%

Moucha (1986)

Dokonalé,ale kapánek nechutné. Neskutečná metamorfóza z člověka na mouchu. Nejvíc se mi líbí ta gradace,zpočátku nespí a je energický,ale postupně se to začne projevovat i na zevnějšku. Pokud máte hodně citlivý žaludek,tak vám tyto scénky budou připadat fakt nechutné. Ale jinak? Na rok 1986 je to fakt bomba, a ty kostýmy jsou prokamakaný a hudba v pozadí tomu dodává ten správný dramatický nádech. 85%

Sám doma (1990)

Božská vánoční komedie! Jak z jednoduchého námětu se dá tolik vyždímat. U každé scény se zasmějete a obsazení herců je top. Po celou dobu je film doprovázen úžasnou hudbou od Johna Williamse a celkově film disponuje krásnou atmosférou. 95%

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Naprostá bomba! Je-li nějaký šmejd,co naprováděl spousta špatných věcí,a pak se je rozhodne postupně odčinit skrze Karmu,tak jedině Earl Hickey se svým zpomaleným bratrem Randym. Za mě neskutečně vydařený seriál. Každý díl se jen těšíte, jakou hovadinu provedl a o fantazie tu taky není nouze a Randy tomu dodává třešničku na dortu. Konec mě možná lehce zklamal,ale to ať posoudí každý.90%

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Vím,že se asi budu opakovat,vzhledem k tomu,že to je 2.nejoblíbenější seriál a komentářů je tu mraky,ale stejně je to můj nejoblíbenější seriál. Provázel mě už od roku 2013 a doteď si pouštím každý díl dokola. Nikdy jsem se tolik nenasmál jako tady,všichni jsou tak dokonale psychologicky prokreslení a Sheldon? Jakbysmet. Skvělý inteligentní humor. Samozřejmě nejdokonalejší jsou první série,kdy neměli ještě holky a byli zoufalí nerdi. Nejvíc je tam zachycen ten dokonalý a postupný vývoj postav,zejména Sheldona,který už není tak bezcitný a dokonce ani intimnosti mu nejsou cizí. Samozřejmě jsou slabší díly,ale pořád skvělý. 98%

Maska (1994)

Maska aneb,když to v noci až moc přeženete s alkoholem a ráno vůbec nevíte,co jste provedli! Po delší době jsem zkoukl jeden z nejlepších Carreyovských snímků,kde naplno využívá svůj herecký talent,a tím tento film řadí mezi jeho klasické komedie jako je Ace Ventura, Blbý a blbější, Božský Bruce nebo Lhář,lhář. A samozřejmě nesmí chybět krásná mladá Cameron Diaz,která svou půvabností posouvá film o něco výše. Ano, je to hodně trhlé, postavy jsou šíleně naivní a pošetilí, ale je to komedie a když máte skvěle komediální herce a skvělý koncept,tak není,co řešit. 75%