Creed II (2018)

:)  :)  :)  :)  :)  :)  taková nudná utahaná novela,který nejde vůbec věřit. A ten box :( :( :( Takovej ten film jak si říkáte: já to vypnu, já to vypnu....nebo teda počkám ještě chvíli, přece to nemůže být celý taková srágora....no a nakonec je  :(

Svatba na odstřel (2022)

K tomu se nema cenu ani vyjadřovat. Takovej medailonek Jennifer a ještě k tomu trapnej.

Mayday (2023)

Jooooooo,pak že nerostou  :) Skvělá odpočinková podívaná. Film maká a maká pořád svým jasným směrem,s ničím jiným se nezdržuje.  Žádný nudný nekonečny rozhovory o manželkách, rodinách,kravinách,žádný nabotoxovaný dyliny,žádný volizování gayů a k tomu víceméně všichni herci sympaťáci. Za toto a ještě víc přidávám hvězdu navíc.Dekujuuuuuu. 5/5

The Last of Us - Long Long Time (2023) (epizoda) odpad!

,,Chudak krokodýl,ten se tak těšil,, ..... a já taky. Aspoň jsem neztratil tolik času. Hlavní hrdinka je asi nejnesympatičtější řešení, který mohli zvolit :/ Třetí díl a máme to tady, tradiční gay propagaci, cpaní nám,ze buzici jsou pomalu základ státu. To že to je součást příběhu ve hře pro mě není odpověď a hrál jsem obě hry a nezaregistroval jsem to tam.A když už jsme u hry, tak druhá řada byla víceméně o dvou lesbičkách,co spolu pak vychovávají dítě  :) :) Proč tohle cpou už i do her ???? Asi je v dnešní době marný proti tomu bojovat, ale já si jedu s tímhle ,,nešvarem,, soukromou válku aspoň nízkým hodnocením a nesledováním zbytku série,asi je to škoda, ale tohle fakt nedávám. Hnus.

Liga mužské moudrosti (2021) (seriál)

:) :) :) :) :) :) jednou týdně na to čumím a furt mi to nestačí. Konečně jsem se pořádně zasmálo :) Jak jinak bojovat s absurditou dnešní doby, než smíchem nebo výsměchem. Ženeme se do záhuby a lidi by si měli začít vice vážit života a přestat si vymýšlet a dělat si co se jim zachce. Tématika série je aktuální a k zblití. Tvůrci tady vyšvihli mistrovský kousek, který se snaží  absurditu potrhnout a jak jinak to stravitelně naservírovat,než humorem. Myslím,že je důležité si v tom najít tato důležitá sdělení, trochu se zamyslet a nakonec se i pobavit. 10/10

Liga mužské moudrosti - Nový svět (2022) (epizoda)

Pouštím jednou týdně a pořád mi to nestačí   :)  :)  nemá to chybu. Eva Leinweberová ,Čtvrtníček,prostě všichni naprosto famózní. Celá tematika samozřejmě není k smíchu, spíš k blití, ale to nám tím vlastně tvůrce chce také říci. Zamyslet se nad absurditou dnešní doby a odlehčit to humorem. 10/10

Liga mužské moudrosti - Jardo! (2022) (epizoda)

Vynikajííííícííííí.Přesně tohle je potřeba točit a srážet tyhle sračky nové doby. Lidi si tu dělají co chtějí a ženou svět do záhuby. 10/10 Čtvrtníček je dokonalé :) za me celá série a výkony herců dokonalý.

Iveta (2022) (seriál)

Musím opravit hodnocení. Stejně jako u Krále Šumavy jsem nekompromisní a díky nepochopitelné novince natáčení nebo spíš nenatáčení celých sérií najednou, hodnotím jako propadák. Přitom seriál je z meho pohledu dobře natočený a překvapivě na české podprůměrné herecké výkony dobře zahraný. Je to stejné jako v hospodě kdyby Vám dali vepřové a zelí s tím, že knedlíky budou nějak výhledově během roku. Škoda.

Král Tulsy (2022) (seriál)

Jak to někdy přeháním v negativech ,tak to přeženu abych to vyrovnal teď v pozitivech :) Trochu jsem se bál, že se Stallone v seriálu jen mihne pro promo a bude hotovo. A ono je to spíš naopak. Víceméně to je skvělá Stallonovka,kde není záběru, ve kterém by nebyl.Je prostě furt frajer a funguje to. Pohodový seriálek,žádný velký přemýšlení,v dobrém slova smyslu a užívání si odpočinkového nenáročného děje.

Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (seriál)

Na filmy s komunistickou tematikou jsem dost kriticky, ta doba nám  moc ublížila. A ještě se nám tu rozjíždí jeden nešvar, vypustit pár dílů a pak jít dotáče zbytek. Stejně jako u Ivety. To je stejný jako když půjdu do hospody na vepřový se zelím, ale zelí mi dají až za 3 měsíce.Pakárna. Takže mi tímto odpadá další recenze, zkusím proti tomu bojovat nízkým hodnocením.