Oui, šéfe! (2012)

Nemastne a neslane. Unaveny, upoceny a nic nerikajici vykon Jeana Rena. I druhy hlavni predstavitel me nezaujal. Nudny predvidatelny pribeh se spoustou otravnych klise. Tenhle film mela byt asi komedie, ale pro je to spis jenom suche prevypraveni jakehosi pribehu, ktery v takovemhle podani nenadchne. Nudne, neverohodne a trapne - proc se tam proboha porad tolik tleska ?

Kočičí hra (1982) (divadelní záznam)

Zivotni role Dany Medricke. S jakou lehkosti dokaze prejit od smichu k placi je az neuveritelne. Ona svoji roli nehraje, ale proziva ji. Verila jsem ji cele predstaveni. Nezapomenutelny zazitek.

Umělec (2011)

Troufaly napad udelat v dnesni dobe nemy film. A ono svete div se, povedlo se to. Hudba suprova (a kamera jeste lepsi), ktera podtrhovala jednotlive sceny a neuveritelne propracovana mimika a gesta hlavnich postav. Jean Dujardin alias George Valentin me uplne okouzlil a jeho usmev je nezapomenutelny. Jediny zapor, ktery bych na tomto filmu nasla je mozna trochu zdlouhavost deje, jinak zaslouzily oscarovy snimek.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Ja nevim, tenhle zanr mi nikdy nebude blizky. Pubertalni humor a trapne vtipy. Nezasmala jsem se ani u jedne sceny. Nuda...

Vyměřený čas (2011)

Tento film byl uplne dokonaly do chvile nez se tam objevila Amanda Seyfried a pribeh zacal kopirovat Bonnie a Clyde, pak uz mi to prislo takove nudne a potrebu to nejak zakoncit. Jinak dialogy postav byly pro dnesni filmy temer nadprumerne az filozoficke a diky tomu je tahleta zalezitost inteligetni a rychla oddychovka, ktera ma i sve minusy, ale ja jsem spokojena.

Princ z Persie: Písky času (2010)

Kdyz jsem o tomto filmu poprve slysela, tak jsem ho predem odepsala, protoze mi prislo nemozne aby vznikl dobry film, ktery vychazi z tak popularni hry, ale jsem mile prekvapena. Sympaticky hlavni hrdina, drzkata princezna a podly stryc, libive prostredi pousti a nezbytny happy end. Co si prat vic ? :-)

Koupili jsme ZOO (2011)

Sice sladak, ale uzasny. Romantika. Kdo by nechtel jako maly bydlet v Zoo ? Prijemne herecke vykony vsech hercu, ale nejvic se mi libila ta mala holcicka (Maggie Elizabeth Jones ), ktera je proste kouzelna. Skvela oddychovka ;-)

Alois Nebel (2011)

Hmm pekna animace, a co ? Zoufale nudny scenar. Na tento film jsem se strasne tesila, ale jsem obrovsky zklamana. Dlouha radoby realistiska nuda. Jednu hvezdu davam za animaci a druhou za Neckarovu Pulnocni, jinak uplne zbytecny film...

Konspirátor (2010)

Docela dobry historicky snimek. Co mi chybelo bylo vsak trochu vic emoci a vic psychologie. James McAvoy byl jako vzdy vynikajici a pro me velke prekvapeni byla Alexis Bledel, kterou jsem mela zafixovanou hlavne jako Rory z Gilmorovych devcat a tady byla naprosto okouzlujici, ale ze zacatku jsem se ztracela v mnozstvi postav a nebyla jsem schopna urcit kdo je kdo, mozna to chtelo trochu vic uvedeni do deje. Ale myslim, ze film splnil svuj ucel, a rekl presne to co chtel.

TACHO (2010)

Strasne trapny film. Herecke obsazeni, scenar, kamera priserny. Priblbla Lounova, namachrovany Landa, kteremu by uz nekdo mel zakazat hrat a neskutnecne hrozni slovensti herci, ktere neuznavam (az na par vyjimek). Jedine plus toho filmu je hudba a vykon Martina Havelky, ktery byl jako jediny koukatelny a taky trefny konec. Jinak tohle byl des.