Terminátor: Temný osud (2019)

yada yada yada...... Tenhle díl Terminátora je buď pro člověka, který má rád, když se děj neustále mění, kdy nevíte co je konec a co začátek, a má rád příběhy i z jiné časové línie, a nebo pro totálního magora. To i Mistr Loutkář má větší hlavu, patu a logiku než tohle ty vole! Já nechápu, jak na tomhle filmu mohl dohlížet James Cameron. Jeho filmy miluji, ale tohle mě už pomalu přestává bavit. Měli prostě pouze vzniknout první dva díly, a tímto mělo zatraceně skončit!!!!!!!! I když se tu vrátil Arnie, ani ten to nezachrání (Sice nemám Schwarzeneggera moc v oblibě, ale hraje dobře). A co Linda Hamilton? Moje oblíbená herečka? Ani to ne. Děj sice nenudí, ale když autor několikrát považuje postavu za živou, potom za chcíplou a podobně, tak už mě to nebaví. A pokračováním dvojku tento film není jasný pane, protože jestli jste někdy spatřili finálně prodlouženou režisérskou verzi druhého Terminátora, tam bude John Connor již dospělý se svou Dcerou. Kdyby to byl úplně jiný film, tak neřeknu ani slovo, ale když to má být pokračování, a nemá to ani hlavu ani patu, tak nevím nevím. yada yada yada........

Terminator Salvation (2009)

Terminátor Salvation, je naprosto suchý díl, který působí depresivně ve všech směrech, a té depresivity se nevyhnete v žádném případě. Film se totiž odehrává v budoucnosti, kde je sucho, a žádná příroda. Jenom Všude Roboti, písek, poničené chodníky, prostě všechno, co patří do špatné budoucnosti. Není to sice špatné. Nenudí to, ale Schwarzeneger tu prostě chybí. Nějáká CGI verze ho nenahradí. Navíc v této sérii je bordel. Dvojka navazuje na jedničku, tento díl na trojku, pětka je z jiné časové línie, a temný osud totéž. Já ti fakt nevím Bro. Nejslabší díl. 3*

Delta Force 3: Vražedná hra (1991)

Ti co tu psali recenzi, a dali hodnocení z toho důvodu, že takový typ akčního filmu se jim nelíbí, ok, nikomu názory nekradu. Ale jestli tu někdo dal to slabé hodnocení záměrně, že tu není Chuck Norris, z toho důvodu, že to nemá s prvními díly nic společného, a bez toho, aniž by to viděl, může jít do háje. Mě se to líbilo, sice to na Pátrací Eso, nebo na Ramba, nebo něco tomu podobného nemá, tak film muži války s Lundgrenem (Švéd) to překonalo. Je to pouze můj názor. Mě to nenudilo, Názory nekradu, ale záměrné slabé hodnocení je vrchol drzosti.

Lichožrouti (2016)

Už jsem chtěl říci, co to je za kravinu, ale ona to kravina vlastně ani není. Originální příběh, nenudí, a i chvilkami zábavné. Myslím si, že by to mělo mít větší hodnocení. Jelikož (Momentálně kdy to píšu) to má pouze 56%, a to je dle mého názoru málo. Dávám tomu průměrných 4*. Hi-Hihlík.

Kozí příběh se sýrem (2012)

Je to taková ta typická česká pohádka, která neurazí, a děti to ocení. Já bych si to ale nikdy sám nepustil, a nevím proč, jednička mě prostě oslovila víc, ale je to asi tím, že už nejsem dítě, protože kdybych se narodil později, a viděl to v dětství, tak by se mi to určitě líbilo více.

Chuckyho nevěsta (1998)

Větší chu*ovinu jsem neviděl. Nevím jestli je to fér nazívat hororem, a nevím jestli je fér tomu dát 5*. Zamilovaný pár vražedných panenek, Charles Lee Ray (Chucky) a Tiffany (Tiffany), kteří spolu vraždí, a přitom je to s něma tak komické. Jediná věc co mi nepřišla komická je ta, jak na toho chlapa vyletěly ty hřebíky, a on je měl přibodané jako Pinhead z Hellraiseru, a ta scéna je jen vrchol hnusu a nic víc, ale scéna kde se Tiffany s Chuckym (víte co myslím) mě totálně smíchy dostala a nevím co jako říci. Je to horor, který není správné brát vážně. Je to vlastně horor s nádechem komedie, a s rozumem by si to zasloužilo hodně slabé 3*. Kdybych to měl hodnotit podle citů, tak je to na 5*

Maska (1994)

Total-supr-kome-paráda! Pane bože. To je nostalgie! Jim Carrey je jedním z mých favoritních herců, a je to paráda tento film. Ok, dost keců. Pojďme k tomu filmu. Film začíná asi jako každá nevinná komedie, což pro někoho nezní dobře, prostě jenom seznamování s různýma postavama, ale pak to začne být tajemné, a jakmile si Jim Carrey nasadí masku, o zábavu už máte postaráno. Nechte se překvapit.

Titanic (1997)

Nostalgie z mého dětství. Hodnotit tento film odpadem je fakt nevhodné. Nekradu nikomu názory, ale tenhle film něco stál, herecké výkony jsou super, a když už někoho nudí ten děj, tak pro něho neexistuje žádný film. Protože tento film se hodí i těm náročným sledovatelům. Každopádně film nenudí. Sem tam vás v mozku napadají otázky, jako např. Kde je srdce moře, proč Rose ještě neutekla, a proč se trápí, apod. Většinou vám film na vaše otázky odpoví, ale hádám, že každý divák bude asi mít jiné otázky k filmu. Příběh je založen vlastně na vzpomínkách staré paní jménem Rose, která jako jedna z mála přežila katastrofu na Titanicu. Jediné co se mi na filmu nelíbí je to, že James Cameron udělal z Murdocha totálního podivína, přitom Murdoch naopak chtěl pomáhat lidem, aby se dostali na čluny, a né je odhánět, a střílet na ně.

Ledové království II (2019)

Ségra mi říkala, že se jí to líbilo více než jednička, a já s ní souhlasím. Já si to ale už nepustím, jelikož mi není 6 let a nejsem holka. Natož malá holka zaujatá do princezen.

Ztracený svět: Jurský park (1997)

Hohoho!!!! To mě potěš! Vždyť tohle je nejlepší díl Jurského Parku co jsem viděl! Nenudí, je to napínavé, suprové! Nemám co dodat.