Tajní agenti (2004)

Nemusím francouzský filmy a pokud to jde tak se jim vyhýbám.K tomuhle filmu sem se dostal náhodou a musím říct , že je fakt moc dobrej.Vincent Cassel ( taky ho nemusím )hraje dobře.Určitě tenhle film doporučuju.

Slepičí úlet (2000)

Tak tohle je ale fakt úlet!!! Natočit film o slepičím koncentráku ( aspoň mně to teda tak připadalo ) je ten nejlepší nápad co jsem kdy viděl.Je to hezky udělaný , zábavný....Prostě film na který se kdykoliv podívám znovu.

Jimmy Neutron (2001)

Na animovaných filmech ulítávám hlavně když je animace dobře udělaná.Další dobrej animovanej film.

Demolition Man (1993)

Tak tohle je super svižnej akční film.Sylvester Stallone a Wesley Snipes jsou jako když se pro tyhle role narodili.A navíc tady jsou skvělý hlášky.Film který nenudí.

Čtyři bratři (2005)

John Singleton točí filmy který jsou "cool".Tenhle není až tak moc "cool" ale zase je to fakt dobrej thriller.Herecké výkony všech herců jsou výborné.Film je hodně originální.

Torque: Ohnivá kola (2004)

No zase tak špatný to nebylo.Dokonce mi ani nevadil Ice Cube.Když se nebudete dívat na pár obpravdu debilních věcí ( jako třeba vlak atd..) tak se budete dobře bavit.

Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992)

Tak druhý díl se mi líbi více.Jsou tu naprosto dokonalý scénky jako například kdyz Pescimu hoří hlava a on jí dá do záchodové mísy kde je petrolej ( nebo jiná hořlava sračka ), dále když Pesci a Stern šplhají po laně a Stern se zeptá Pesciho : " Ty ses vonil kolinskou " a Pesci : " Ne, to jen provaz je namočený do petroleje " :-) A Macaulay Culkin si to zde více užívá a je to na něm vidět. Hodně zábavná komedie

Sám doma (1990)

Hezká vanoční a zábavná komedie o jednom malym smradovy, který přichystá dvoum zlodějům hodně , hodně bolestivých překvápek.

Rocky V (1990)

Docela mně udivuje , že je to mezi ( už není ) 200 nejhoršíma filmama na CSFD.Rocky V se vrací zpět na díl první kdy je Rocky opět na dně ( jenže tentokrát se z toho už nemůže vyhrabat ) a poslední zápas na ulici ten je dost zajímavej a taky není nejhorší.Když sem tuto pentalogii tento týden dokoukal , tak mi je nějak tak smutno , že už není žadný další Rocky ( ale bude ). Potom byly hezky udělaný titulky s dobrou písničkou Measure of a man.Rozhodně film který si nezaslouží být mezi ( už není ) 200 nejhorších.

Rocky IV (1985)

No tak po prvním dílu je tohle jednoznačně nejlepší díl Rockyho.Výbornej soudtrack , vyčerpavající tréninky , Dolph Lundgren toto jsou důkazy , že se opravdu jedná o dobrý díl Rockyho.A nejlepší je jak Rocky nastupuje na poslední zápas a Rusove se na něj skoro ani nepodívají , a pak ( a to mně dojmulo ) mu začali fandit dále mně taky tak nějak dostal Rockyho proslov na konci.Paráda.