Gothika (2003)

No tak sem se rozmýšlel mezi 3* a 4* ale nakonec dávám slabší 4* a kdybych dal 3* tak by byli hodně silné.Film je opravdu dobrý ale nepřináší nic nového.Halle Berry je dobrá herečka ale myslím že zde mohla předvést mnohem více.

Znamení (2002)

Znamení je znamenitý a geniální film s vysoce kvalitními hereckými výkony všech představitelů ale nejvíce samozřejmně Mel Gibson , Joaquin Phoenix ( skvělěj ) a Rory Culkin ( moc šikovnej ).Další plus je neuvěritělně dobrá atmosféra , hudba a vůbec , prostě všechno.Nejdu pod 5* a M.Night Shyamalan je frajer.

Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější (2005)

Celkem dobrý no....ale jednička byla lepší.Za agentu Fullerovou ( Regina King ) dávám 1* docela mně zaujal dobrý konec s lodí další 2* a kdyby to nebyla komedie a byl to opravdový thriller tak by to bylo fakt asi dobry , jenže v tomto pokračování nebylo celkem nic čemu bych se mohl zasmát. Hodně ale opravdu hodně slabý 3*.

Místo nahoře (2004) (seriál)

Nejlepší český serial co sem v posledné době viděl.Špičkový ( musel sem si to koupit na DVD) a doslova sem to zhtl.Ale sem moc zvědavej jak ( pardon za ten výraz ale já musím ) to posere nova.Uvidíme....

Brutální Nikita (1990)

Od Luca Bessona sem viděl zatím tři filmy a to Patý element , Leona a tento film takže sem samozřejmně čekal něco super a to se mi bohužel nedostalo.Je to jen nadprůměrný film který je trošičku nudný a s naprosto výbornými hereckými výkony diky kterým ( a táke díky akci ) je stále na co koukát.

Swordfish: Operace Hacker (2001)

John Travolta a ( sexy ) Halle Berry hrajou celkem dobře.Ale Hugh Jackman to je frajer je škoda , že právě on nemůže hrát dalšího představitele Bonda.Jinak film je celkem nudný , při druhém koukání na tento film bych se asi ukousal nudou ale když už je tam nějaká akční scéna tak je dobře natočená.Průměrný film.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

No teda!!! Naprosto jednoduchý film a je z něj něco na co jen tak nezapomenu.Jack Nicholson podává vynikajcí výkon ale musím říct , že všichni podávají výborné výkony.Forman je machr!

Povolení zabíjet (1989)

Ještě lepší než dech života.Timothy Dalton se mi začínal v roli Bonda líbit , škoda jen že ti zabalil tak brzo.Tahle bondovka je opět skvělá.Tentokrát to není klasická bondovka protože se zde Bond mstí a to se mi na to právě líbilo asi nejvíc.Paráda.

Dech života (1987)

No tak po tom všem jak všude čtu , jak je tohle špatná bondovka a jak je Timothy Dalton špatný představitel Bonda tak bych čekal něco horšího.Bondovka je to moc dobrá.Timothy Dalton je dobrej ( určitě lepší než George Lazenby ) představitel Bonda , jen by se mohl naučit říkat lépe: " My name is Bond , James Bond " , protože tohle mu fakt moc dobře nejde.A je jen jedna věc kterou bych mohl vytknout a to je bondgirl....fakt nic moc.