Dave (1993)

Příjemná romantická komedie, která v této kategorii patří k nejlepším. Dave je prostě sympaťák a s první dámou tvořil skvělou dvojici. Bavilo mě to a rád si to pustím znovu. 85%

Láska na první pohled (2023)

První polovina mě bavila, bohužel ve druhé mi přišel hlavní děj okolo hlavní dvojice trochu rozbitý problémy s jejich rodinami, pobíháním z místa na místo, oddalováním happyendu a trochu mě i štvala vypravěčka, jejíž objevování všude mi prostě přišlo divný. I tak obstojný romantický film, který si ale podruhý už nepustím. 65%

Show Jerryho Seinfelda - Televizní show (1997) (epizoda)

Jeden z nejlepších dílů. Kramer a talk show je dokonalý, Jerry a sbírka hraček taky neskutečně baví a George a veverka mě taky rozsekala. Jediná trochu slabší linie je ta s Elaine, ale i u tý jsem se zasmál.

Rachel Stoneová: Sázka na Srdce (2023)

Průměrný béčkový akční snímek poslední doby. První polovina nenabízí nic převratného, vlastně jsem se i trochu nudil a druhá na tom nebylo o moc líp. Vlastně jediný, co se povedlo byl zvrat, který nastal v půlce a film si tím opět získal více mé pozornosti, ale pak se to opět vrátilo do starých předvídatelných kolejí. Navíc hlavní postava se chová dost nelogicky například když dopředu ví o útoku na Srdce a bránit ho chce sama?! Také nezastřelení tý holky jako hlavního spolupadoucha je docela nepochopitelný od takovýho "super-agenta", když tím mohla všechno vyřešit. A v neposlední řadě si mohla při zvratu v půlce zapnout vysílačku v uchu a informovat o tom Srdce. 55%

Alibi na klíč: Den D (2023)

Jen o trochu horší než moje oblíbená jednička. Znovu ale Lacheau a spol. baví, ve filmu bylo několik scén, kdy jsem se nemohl přestat smát.

Tchán s tchyní jsou psanci (2023)

Pohodová komedie s absurdní akcí, jak se dalo očekávat od filmu s Adamem Devinem v hlavní roli. Není to žádná bomba, ale účel pobavit splní. 60%

Advokát - Kodex profesního chování (2023) (epizoda)

Co si pamatuju, tak z první série jsem byl docela nadšený, o to víc mě zahajovací epizoda druhé zklamala. Vůbec mě to nebavilo a vlastně se v epizodě s výjimkou závěrečné scény nic nestalo. Herecky taky nic moc. 55%

Nimona (2023)

Jeden ze zábavnějších animáků, baví hlavně postava Nimony měnící podoby. Dějem je originálně zpracovaná obrácená klasika - hrdinkou je monstrum a padouchem někdo s vizáží spíše princezny. Jen na "pohádku pro děti" se v něm, na můj vkus, vyskytuje moc kontroverzních témat. 70%

Zelenáč (2018) (seriál)

První dvě série skvělý, pohodový seriál, který jsem si mohl pouštět na pozadí nebo na něj přímo koukat a bavil mě. Pak se něco zlomilo a od třetí série je tady méně policejní hlídkové práce, místo toho vymýšlí složité případy, na ulici v autě už je nevidíme a není to ono. Také obsazení nových postav mi nesedlo, například Celina je úplné marná. Ale jinak Nathan Fillion stejně jako v Firefly a Castle jako Nolan hraje zase skvěle, Bradford a Lucy jsou suverénně nejlepší dvojkou tohoto seriálu. 70%