Bílý lotos - Série 1 (2021) (série)

Prvních pár dílů mi trvalo, než jsem se zaháčkovala - a celou dobu jsem měla silný dojem, že koukám na Účastníky zájezdu - jen delší a "po americku". Můj oblíbenec byl ředitel resortu. Herci skvělí, nastavené zrcadlo společnosti excelentní (a smutné).

Boj o moc (2018) (seriál)

Díky vysokému hodnocení a avízu "pomalého rozjezdu" jsem dala trpělivě celou první řadu. Ze zvědavosti i druhou. Ale vprostřed třetí jsem to prostě vzdala. Což dělám jen výjimečně. Navzdory excelentním hereckým výkonům i provedení mě to celé prostě nebavilooooo....

Boj o moc - Série 3 (2021) (série)

Navzdory excelentním hereckým výkonům mě  to prostě nebaví :-(

Boj o moc - Série 2 (2019) (série)

Mno - po první sérii mě ani druhá úplně neuchvátila - prostě mi to přijde pořád stejné. Zkratkovité a do ztracena vedené útržky a scénky. Co je ovšem skvostné, jsou herecké výkony!

Boj o moc - Série 1 (2018) (série)

No - ta forma vyprávění - útržkovitá, zkratkovitá, jaksi poloprázdná a vyznívající často do ztracena...nebylo to pravé ořechové. Dokoukala jsem to jen díky recenzím a hodnocení. Na druhou řadu se ale celkem těším a jsem i zvědavá, kam to povede dál. Každopádně z první série blahem nehejkám.

Avatar: The Way of Water (2022)

..když to miluješ - není co řešit! A to poselství ohledně rodiny, přírody, tradic, sounáležitosti a úcty - podané až dětsky barevným a přímočarým způsobem mne rozhodně neuráží.

Gia (1998) (TV film)

Mě to prostě nebavilo :-( Angelina to evidentně zahrála tak dobře, že jsem hlavní hrdinku vůbec neměla ráda. Její infantilita a hloupost mne iritovaly, takže jsem s ní ani nemohla soucítit + tklivý hudební jazzový doprovod = nic pro mne, za půlkou jsem to vzdala.

Kvítek karmínový a bílý (2011) (seriál)

Neskutečně silné, brilantně zvládnutá dobovka, syrové až na dřeň. Uff, nemám co dodat.

Da Vinciho démoni (2013) (seriál)

Pro mě parádní historická pohádka s úžasným obsazením, skvělou výpravou a jako bonus - určitě se něco trošku možná mohlo malinko i třeba podobně stát :-) Jako jediný nedostatek (čistě subjektivně) vnímám asexuálnost hlavního hrdiny - prostě bez debat perfektní herec, ale sexepíl nula, plus furt slintal.

Rekrut (2022) (seriál)

Bála jsem se, že to nebude můj šálek - ale v průběhu třetího dílu mě to nějak chytlo a nakonec to bylo fajn. Dobré obsazení, odlehčená forma, dobrý to bylo!