Vetřelci (1986)

S přibývajícím věkem u mě tenhle kousek stoupá na hodnotě. Cítím z toho, že Jim je opravdu perfekcionista a potrpí si na každém detailu. To je film, hergot!

Wrestler (2008)

Docela zajímavě natočený snímek o jednom stárnoucím wrestlerovi.

Cyborg (1989)

Slabší nízkorozpočtový kousek se špatnými kulisami. Ale jako oddychovka to šlo.

Matrix Resurrections (2021)

Budu předstírat, že jsem to neviděl a že to nemá s původním Matrixem nic společného.

Interstellar (2014)

K tomuhle filmu jsem musel dozrát. Když jsem ho viděl poprvé, byl jsem bezdětný. Dnes mám dceru a na Interstellar se dívám naprosto jinak. Více nemám co dodat. Plná palba.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Co na to říct... Vizuálně netradičně pojatá akční řež podle komiksu. Dobře, možná tam má i nějaký historický podklad. A mě se to líbí. Ač nemám Gerarda moc rád, tady ho snesu.

Letopisy rodu Shannara (2016) (seriál)

S knižní předlohou to má společná snad jenom jména postav. Zvládl jsem asi pět dílů. Jsem velice zklamán, protože Shannara knihy miluju.

Tenet (2020)

Jsem zvědav, kolikrát to ještě budu muset zkouknout, abych pochopil všechno, co se tam dělo. Každopádně je to obrovský filmový zážitek. Něco takového jsem nikdy v životě neviděl. EDIT 9.9.2020: Podruhé jsem to užíval ještě víc. Všechny dílky do sebe krásně zapadly a já tím pádem měl prostor sledovat různé detaily a náznaky. Za mě plná palba.

Hellboy: Královna krve (2019)

Tohle vlastně není tak špatnej kousek. Je to temný, je tam krev a občas hustá hláška. A navíc mám dojem, že se tady nechodilo zbytečně kolem horký kaše. "Jsi super-dívka, ok. Jsi napůl jaguár, ok. Hlavně zabij co nejvíce šmejdů." Bavil jsem se na úrovni 3 hvězd, u líbačky s Babou Jagou ještě o 1 hvězdu víc :)