Star Wars: Klonové války - The Final Season (2020) (série)

Prvních 8 epizod jsou klasické Clone Wars, kde se střídají lepší, i horší momenty. Až na ty 3 epizody které byly dost slabé jsem zklamaný vlastně vůbec nebyl. No a pak přijde 4dílné finále jedoucí najednou s třetí epizodou ságy a já jsem dojat. Tahle čtveřice epizod nejenže ukončila celý seriál, ale dost významně prohlubuje i samotnou Epizodu III. Dostaly jsme nejlepší duel z klonových válek a ještě k tomu jeden z nejlepších dialogů celé ságy. 90%

Star Wars: Klonové války - The Lost Missions (2014) (série)

Smutný krok zpět. Sice tu máme dvě nesmírně zajímavé příběhové linky s Fivesem a Yodou, jenomže druhá půlka série se opět stává nudnou částí s Jar Jarem. Po předcházejícím emocionálním masakru jsem čekal krapet víc. 85%

Star Wars: Klonové války - Série 5 (2012) (série)

Tentokrát se objevilo pár průměrnějších epizod, ale vynahradily to ty zbývající, které byly famózní. Navíc se v páté řadě stalo několik zásadních událostí. Nebýt linky s droidy, byla by to na 100% nejlepší série. Ale co se nesmí upřít je to, že tyhle příběhy jsou vážně v kresleném seriálu. A přitom scénáristé filmů nedokážou vymyslet pořádný příběh pro sequely. Maulovo obsazení na Mandaloru, cesta padawanů ke světelným mečům, a hlavně Ahsoky dramatický odchod jsou jedny z nejlepších Star Wars příběhů. 95%

Star Wars: Klonové války - Battle Lines (2011) (série)

Temné, drsné, dospělé. To jsou Clone Wars ve čtvrté řadě. Lepší příběhy, lepší postavy a přepichové epizody s 501. legií a nenáviděným Pong Krellem. Ale to hlavní je Maul! Návrat luxusní postavy a důvod proč ho všichni milují. 95%

Star Wars: Klonové války - Secrets Revealed (2010) (série)

Třetí série byla bomba. Hlavně animace se zlepšila na více reálnou a lépe působící. Postavy jsou více prokreslené a speciálně postava Ahsoky byla výborná. Klonové války totiž nefungují jen jako výplň mezi 2 a 3 epizodou, ale konečně přidávají hodnotu značce Star Wars, lépe zapadají a prostě a jednuduše jsou kvalitnější, než v předchozích sérií. 85%

Star Wars: Klonové války - Rise of the Bounty Hunters (2009) (série)

Druhá série je lepší, než ta první, ale bohužel stále kolísá lehce nadprůměrně. Příběhy jsou zajímavější a nudné postavy v příběhu moc nejsou. Nejvíce zaujmou díly o bitvě o Geonosis a epizody zaměřené na  Mandalore. 70%

Star Wars: Klonové války - Série 1 (2008) (série)

Seriál Klonové války je velice zajímavý. Navazuje na stejnojmenný film, který byl nic moc. První díly na tom byly podobně. Vlastně celá první série byla průměrná. Líbí se mi, že zde dávají prostor každému Jedi rytíři. Série je plná zvratů a soubojů, bohužel však nudné díly s Jar Jarem, droidy. 40%

Stranger Things - Season 3 (2019) (série)

Tak tato série byla úplně odlišná oproti dvou předchozích. Největšími rozdíly bylo hlavně to, že byl děj více zaměřen na dětskou část hlavních postav za co jsem rád. Třetí série na mě působila více emočně (především konec osmé epizody). Přes tyto změny vše znovu fungovalo na sto procent. Ať už postavy tak i děj se znovu posunuly o level dál a já se čím dál více zažírám do tohoto seriálu.

Stranger Things - Season 2 (2017) (série)

Druhá série se rozrostla o další postavy, které příběh rozvíjejí do dalších částí. Náramně jsem se bavil a výjimkou 7. dílu jsem se ani chvíli nenudil. Herecké obsazení mě opět překvapilo a všechny výkony jsou absolutně přirozené. Hodně mě bavil i ředitel výzkumného ústavu Paul Reiser u kterého jsem si nejdříve nebyl jistý jestli hraje roli kladné nebo záporné postavy. Záporák znovu překvapil a znovu působil děsivě jak jen mohl. Už se opravdu těším na třetí sérii.

Stranger Things - Season 1 (2016) (série)

WOW! Jsem překvapen a uchvácen! Seriál jsem chtěl zhlédnout už dříve, ale nikdy jsem nebyl schopen se k tomu dokopat. Po několika letech jsem se přinutil zhlédnout první díl a nikdy byl nečekal, že mě to natolik chytne. Seriál jsem si opravdu oblíbil dějem, postavami a spoustu dalším. Zařazení do 80. let seriálu dodává atmosféru energii a já si to okamžitě zamiloval. Všechny postavy jsou sympatické, jak jen to jde a k žádné nemám ani jednu výtku.