12 kol (2009)

Pekný dynamický začiatok a aj sympatický záporák, a na konci veľké sklamanie. Tú záverečnú 10 minutovku fakt posrali. Škoda toho.

Krok do tmy (2014)

Keby režisér najal nejakého normálneho človeka ktorý by to normálne nasvietil, tak by to hneď lepšie vyzeralo. A nie tápať v tme kto je kto a čo sa tam deje! A aj tie zverstvá komunizmu by boli lepšie zviditelnené samozrejme.

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

No už sa aj do Čiech dostal ten trápny marihuanový humor okopírovaný z amerických prepadákov?! No to je veľmi smutné. Všetky tieto romantické komédie ako má plachý chlapec zbaliť dievča je akoby písané cez kopirák, takže samozrejme záver filmu je očividne jasný už od začiatku.

Need for Speed (2014)

Herecké obsadenie alá buzerantská kapela One Direction. Dej totálne mimo rytmu ale aspoň že sa dalo pozerať na tie nadupané káry.

Nezvratný osud (2000)

Najlepšie na tom všetkom je spôsob akým protagonisti zomierajú a to tím že smrť vyzerá ako "nešťastná náhoda". Aj keď občas trošku prehnaná ale o to zaujímavejšia, brutálnejšia a občas aj vtipnejšia. Hlavne nezabúdať že: pred smrťou sa neschováš...

Přežijí jen ti nejdrsnější (2005) (TV film)

Príliš málo informácií! Viem že je ťažké filmovať v takomto prostredí ale pripraviť si viac dôležitých faktov a materiálu by nebolo na škodu. Ved predsa podarilo sa to už viacerým. Takéto dokumenty by som si vedel predstaviť aj dlhšie a zo širším stredobodom záujmu. Inak dosť odvážna holka alebo že by si neuvedomovala riziko povolania?

Nebraska (2013)

Neskutočne ale neskutočne mi vadilo že to bolo čiernobiele. Je to veľká škoda pretože Nebraska je krásna krajina a tá farba by tomu dodala krajší efekt. Čo sa týka hereckých výkonov, tak to som bol veľmi prekvapený. Dedko a babka boli dokonalí. K žánru by som to zaradil aj medzi komédie lebo bolo toho veľa na čom sa dalo zasmiať.

Dovolená za trest (2014)

Čakal som že dvojka Adam Sandler a Drew Barrymore nemôžu sklamať ale opak je pravdou. Asi 2-3 krát som sa uškrnul a zostávajúci čas som len čakal na konečné titulky a prevracal očami nad trápnymi scénkami ktoré môžu pripadať vtipné deťom do 5 rokov. Sandler očividne s tích grimás a šoumenského predstavenia vyrástol, čo je škoda lebo tak dobre mu to kedysi išlo..

Prosíme přetočte (2008)

Ani humorista ako Jack Black tuto blbosť pre dementné deti nezachránil.

Defendor (2009)

O kvalitách Woodyho Harrelsona netreba písať to je snáď úplná samozrejmosť. Defendor je veľmi realistická postava hrdinu, ktorý nielenže nechápe nebezpečenstvo svojej "práce" ale ani sa nesnaží to pochopiť. A toto je to najkrajšie na celom filme. Obyčajný trošku zaostalý muž s posolstvom chrániť nevinných ktorý to rieši svojským spôsobom a hlavne zákopovou pálkou, guličkami a rojom nasraných ôs. Žáner dráma / komédia je úplne na mieste, vtipná scénka strieda tú vážnu a citovo vypätú situáciu. A kľudne by som si vedel predstaviť aj pokračovanie, v ktoré veľmi dúfam.