• Romantický

Partička (2009) (pořad)

Obcas sa vydrai, inokedy zasa nie..

Odsouzené (2009) (seriál)

Velmi prijemny serial, rozhodne prostredie je veelmi zaujimave, herci takisto..Jeden z tych lepsich, co sa dneska tocia..

Nikdy neříkej nikdy (2009) (seriál)

To nemyslite vazne, ved to ze je to najdahsie, ale absolutne neznamena, ze aj najlepsie!!Raz a zas sa otvrdilo stare dorbe pravidlo..Dokopy je to cele len o "nekomercnej" hudbe a super kamere..Ktora je tak akurat "super"..

Rádio (2009) (seriál)

N tak rozhodne jedno z tych lepsich..neobycajna tema, fajn herci a nie ti, kt poznam uz hadam kazde tricko,a urcite aj prijemna hudba. Samozrejme, nie kazdy deil vyjde, ale porovnavat to s Ordinaciou??prosim vas..

40 let panic (2005)

Prijemna komedia, ani neublizi ani neohuri. 70 per.

Krasavice (2000)

Neznaaasam tento film..hruza

Osm statečných (2006)

Velmi pekny film, aj ked dej a sceny "o ludoch" neboli az take fajn, kompenzovali to vsetko tie psy..krasne, skutocne.

Stáhni mě do pekla (2009)

Ja horory nemusim, nevyznam sa v nich, ale tento bol totalne ze priemerny - obcas som sa bala, co by mao byt asi dominantne, no boli sceny kt som presedela v smiechu. 60 per

Keith (2008)

Prva polovica filmu je katastrofa, lenze katastrofa to aj ma byt, ocami teen Natalie. Po case, a teda v druhej polke filmu, ked si uvedomuje svoje city, prehodnocuje priority a hodnoty, sa film meni konecne na film a nie na am. romancu s peknou blondynou a "looserom". Niezeby to vsak ale nebola ta am. sladina, no nieco ma na tom filme dostalo. 70-75 per.

Zajíček bez oušek (2007)

Jaaaaj velmi prijemna romantika, taka sladucka, ale nie americka :)Vyhovuje - a preto - 80 per