Nezvratný osud 4 (2009)

No už je z toho strašnej balast. Člověk se spíš směje, což je u hororu asi problém. Spousta logických chyb, naprosto stupidní dialogy. Tohle téma je už poněkud vyčpělé. 30% za to, že to nebylo moc dlouhé a celkem to uteklo. Páté pokračování už asi vidět nemusím...

Kráska v nesnázích (2006)

Tak tohle mě myšlenkově absolutně minulo. Jedna hvězda za Aňu a její výstřihy, druhá za skvělého Schmitzera, jinak o ničem

Avatar (2009)

Pět hvězdiček a to bez debat. Cameron se vrátil v plné síle a je to znát. Ve filmu si každý najde to svoje, od hororových prvků ("pejsci" v lese nevypadají moc přátelsky), lásku, akci, přírodu, techniku až po krásnou hudbu. Sledováno 3D a tím umocněn prožitek z nádherné přírody na Pandoře. Z filmu je trochu cítit eko-agitace, takže po filozofické stránce mě to krapet minulo, ale ve výsledku je z toho parádní film a nesouhlasím s tvrzením škarohlídů, že bez masivní reklamy by tento film nevydělal tolik, co už se mu podařilo. Všimnul jsem si pár logických chyb, ale musím je odpustit, protože ty pozitiva daleko převyšují drobná negativa. Velmi mne potěšila spolupráce Weaver + Cameron, která po 23 letech opět přinesla ovoce. Smekám a říkám díky a těším se. až si to dám opět, tentokrát ve 2D. Stejně jako "djkoma" říkám, pokud chcete do kina vyrazit jednou za rok, jděte na tohle!

Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)

Komedie je to dobrá, to bez debat. O socialismu vypovídá jen bonzáctví a taková ta klasická závist. Nicméně u česko-slovenské kinematografie jsou mnohem výše jiné kousky, takže tak 70% maximálně Janžurová, Veškrnová, Kopecký, Sobota, Zázvorková, miništěky Růžičkové se Skopečkem - nemohu se ubránit pocitu, že z daného potenciálu šlo vytěžit daleko víc.

Roxette: The Complete Collection 1987-2001 (2001)

Výběrovka těch největších hitů a jejich videoklipů od Roxeťťáků. Škoda, že je to pouze ve stereu (alespoň moje verze), ale i tak plný kotel. Uznávám, Roxette jsou má slabost...Doufám, že po nemoci a uzdravení Marie se zase vrátí na koncertní prkna!

Kabát - Po čertech velkej koncert (2009) (koncert)

Názory na Kabát(-ky) se různí, ale je to česká hudba a tento koncert byl na české poměry velice, velice nadprůměrný. Už jsem si ho dal dvakrát. :-)

Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště (2005)

Těžký podprůměr, absence humoru, rádoby k zamyšlení a to vše neúměrně dlouhé. Viz hodnocení uživatelem Lima, plně se stotožňuji. Paní Stella zde již vypadala hodně špatně, bohužel její poslední role.

Jackass: Film (2002)

Slabší jak dvojka, k zasmátí pár scén, k poblití už toho bylo víc :)

Jackass 2 (2006)

Nechutné, šokující a sakra zábavné. Nevadí mi skoky s vozíkem apod., ale detaily ho*en, s*aní pomocí trubičky rovnou do ksichtu apod. jsou známkou úpadku lidské rasy :/. Zbytek super, takže 75%!