Transformers: Pomsta poražených (2009)

Stále hodně kvalitní zábava, ale říkám si. Roboti, armáda, Egypt, pyramidy, kus ženské...no, už tomu scházejí jen chlebíčky a máme to komplet :-)! Megan Fox k sežrání :-P

S Italem v kuchyni (2009) (pořad)

Ridi je dobrej kuchťa a k tomu sympaťák. Menší problémem zůstává praktičnost, protože spoustu ingrediencí seženete výhradně v Makru - což se sponzoru tohoto pořadu zajisté hodí. Ale abych nekřivdil, je toho sice spousta, ale ne většina. Je to dobrá show a při srovnání s Babicou jiná liga! 80%

Podfu(c)k (2000)

Hehe, dobrej mazec. V dnešní době by si to asi netroufla odvysílat žádná česká ani slovenská televize. Narážím na průpovídky na adresu cikánů. Pro fil samotný mám jen slova chvály. I po 9 letech od natočení bomba!

Uvaříme, uvidíme… (2009)

Celkem zklamání, žádný příběh, žádná pointa a samé kozy. Ale za pár vtípků dávám dvě hvězdy, čas při tom dobře utekl. Jedničku jsem viděl a byla rozhodně lepší.

Rain Man (1988)

Skvělý Dustin Hoffman a film o obratu Toma Cruise, resp. postavy, kterou hraje. 90%

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Každodenní příběhy manželek, vdov, přítelkyň, které jsou leckdy opravdu zoufalé. I když je děj zasazený do čtvrti, která se v českých podmínkách zřídkakde objevuje, příběhy jsou snadno aplikovatelné na život každého z nás....

Síla lidskosti - Nicholas Winton (2002)

Na české podmínky skvělý dokument o panu Wintonovi, před nímž smekám. Pokud on se nedostane do pomyslného nebe, tak pak už nevím kdo. Na velký čin, který provedl, se přišlo náhodou, když jeho manželka našla staré spisy, které si vedl při práci, na kterou nakonec zapomněl, protože nastoupil do armády jako letec. Co mne celkem zaujalo, že spousta z Wintonových dětí jsou velmi úspěšní lidé, od bývalého ministra Velké Británie přes letecké inženýry až po uznávané doktory a novináře. Chápu, že je to jen vzorek z 669 lidí - z těchto se prý ozvalo asi jen něco přes 200 - ale i tak smekám před panem Wintonem a jeho dětmi a jejich rodiči. Člověk se může snažit vžít do jejich role, avšak pokud to neprožijete, tak asi nepochopíte. Hodnocení dokumentu je z mé strany silně ovlivněno skutečností, o níž pojednává, ale z mé strany 90%.

Bláznivá střela - Amerika v ohrožení (2008) odpad!

Neskutečná sračka ukončená z mé strany po 25 minutách - a to jsem do konce dokoukal spoustu ptákovin. Rádoby vtipy jsou trapné a ačkoliv Moorea nemusím, tak tohle je už moc. Divím se, že se do toho nechal namočit Leslie Nielsen a distributor tomu dal korunu tím, že to pojmenoval jako Bláznivou střelu, tfuj, že se nestydíte!