Noc v muzeu 2 (2009)

Jednička byla rozhodně lepší. Ve dvojce je všeho víc, bohužel jen vtípků ubylo. Místy jsem přemýšlel, zda-li má jít o parodii, či jak to vlastně Levy myslel. Kahmunrah je pro mě jedna z nejtrapnějších postav (palec dolů). Stiller je tentokrát nějaký prkenný, "Stillers girl" chybí charisma. Slabé, trojka by už hazardovala s odpadem a to mám Stilera rád!

Za nepřátelskou linií (2001)

Na zabavení dobré, ale jak je již několikrát zmíněno, závěr je spíš úsměvný. Owen Wilson jako nezastřelitelný voják kličkuje mezi kulkami svých nepřátel a megaskokem ze skály se ve finále zachrání. LOL

Chodím s Lucy (2002)

Za normálních okolností 60%, ale "moja" je též Lucy, takže přidaná hodnota a je z toho 80% :)

Mizerové (1995)

70% - Zábava a akce od začátku od konce, takže mezi průměr to rozhodně nepatří. Ale na nadprůměr to nemá - prostě 3,5 hvězdy a 70% a mírný nadprůměr. Téa Leoni je hodně koukatelná, mohl bych ji pozorovat ještě dalších X minut. Willa Smithe mám rád a Lawrence je zárukou alespoň snahy o humor. Pro mě takhle nějak má vypadat akční komedie, jako thriller bych to rozhodně nebral.

Jak na věc (2002)

80% - velmi dobře. Hodinka a půl příjemně uběhne a vy stále bádáte nad tím, jak to asi dopadne, s kým bude "péct" Hugh na konci. Mám rád britské romantické komedie.

Bulšit (2001)

Humus, občasný dobrý vtípek, jinak trapárna. 40%

Ten Největší (2007)

Z filmu je znát spousta narážek na filmy a seriály podobného ražení - Prison Break, Shawsank apod. Měl-li být film parodií, tak byl velmi slabým odvarem. Na komedii byl až příliš "cool", některé vtípky byly spíš trapné. Hlavní myšlenka Stana - tj. bezkonfliktní věznice - je prostě pitomost a nehodí se to ani do parodie. Ve výsledku ale dobré, tak 55%

Policajti na baterky (2003)

Ale jo, viděl jsem to již několikrát a pokaždé se to dalo. I když neustálé mletí na téma černoch x běloch je otravné a v současné době lehce provokující. Tak mě napadá, že se ještě nikdo nepustil ve filmu do souboje s islámem. Ale tam to není o barvě kůže, ale náboženství, takže jsem si odpověděl :-)

Godzilla (1998)

Oddechovka, nic víc. Kouknu na to tak jednou za dva roky, víc opravdu ne.

Ajťáci (2006) (seriál)

Proč to nefunguje? ááha, Made in Britain :)))