Pěsti ze železa (2012)

I bych dal 4*, ale zkazil to RZA jakožto plně nevhodná postava a dost mi nesedí, povětšinu filmu, hudba. Jinak se na to dalo dobře koukat. Lucy Liu supr, Russell Crowe dostal konečně správnou roli :-) a postava Bautisty nemá chybu!

Starobylá tetování (2008) (TV film)

Jakožto fanda/obdivovatel tetování jsem si užil výlet za tetovací kulturou, tudíž když vypustím-li neustálé sestřihy co bylo a bude, hodnotím kladně. A Japonský mistr je opravdu mistr!

Sousedská hlídka (2012)

Teda, řekl bych, že je to nějak podceňený. Já se bavil, pravda ne po celou dobu, ale Vaughn, Ayoade & Jonah Hill sázej vtipy a celý je to správně střelený. Trochu mi tam nesedí Stiller, ale to se ztrácelo za tím vším, takže doporučuji!

Zátah: Vykoupení (2011)

Masakr je to slušnej, ale jinak je tohlejc film u kterého divák může(spíš musí) vypnout a jen sledovat všechnu tu krev, nože, mačety & supr bitky..

Camp Rock (2008) (TV film) odpad!

Tohle se opravdu nemělo stát. Kdybych se včera nezlil a teď tupě necivěl na bednu, přišel bych o tento filmODPAD. Snad se z toho vzpamatuju..

Vykrutasy (2011)

Chtěl jsem vidět Millu v komedii. Viděl jsem. A teď zpět k Residentovi..

New Kids Turbo (2010)

Film pouštím, aniž bych věděl oč jde a smíchy jsem si málem stříknul do plen. Takhle ujetej humor můžu ! HOMO!