Nováci (1995) (seriál) odpad!

Jsem "opravdu rád" že jsem si na tenhle seriál díky csfd vzpoměl. To bylo něco hrozného, ale na druhou stranu dneska se točí srovnatelné hovadiny, viz všechny ty ordinace a erpéčka atd. Takže dobou to asi nebylo, spíše lidmi pro které se tohle točilo a dodnes točí.

Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

Videokamerou točená debilnost, obsazená trotlama, s absencí jakéhokoliv koukatelného děje.

Incantesimo - Okouzlení I (1998) (série) odpad!

Hodnotím jenom první sérii, ve skutečnosti jsem viděl jenom několik útržků a nevím jestli to bylo z první nebo desáté série, ale vím, že to byla a je neskutečná hovadina.

Mladí a neklidní (1973) (seriál) odpad!

Neviděl jsem ani jeden díl komletní, vždycky jenom část když jsem přepínal programy. Ale i z toho mála co jsem viděl si dovoluji ohodnotit.

Oscar (1991)

možná i tři a půl.

Vanishing Point (1971)

K tomuto filmu jsem se dostal přes svoji oblíbenou kapelu Primal Scream, v nějakém článku jsem se dočetl, že jejich album Vanishing Point bylo inspirováno právě tímto filmem. Film samotný se mě líbil, je v něm pěkně zobrazený konec šedesátých let. Už ne lsd, marihuana a mírumilovní hippie, ale benzedrinem nadopovaný šílenec v rychlém autě, který rozhodně nemíní nikomu zastavit...

Chalupáři (1975) (seriál)

Váhám mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami. První díl by si těch pět zasloužil, postava pana revizora na penzi je dokonalá, jenže postupem času jej vesnická vlídnost obměkčí a to mě trochu mrzí.

Šumná města (1995) (seriál)

Zajímavé a zábavné zároveň.

Haló, haló! (1982) (seriál)

Mám rád tenhle seriál, ale vic než čtyři dát nemohu. Nebavím se u něj totiž tolik jako třeba u IT, Jistě pane ministře, My name is Earl, Black Books nebo třeba Simpsons.

Podfukáři (2004) (seriál)

Pořád to samé dokola, ale i tak pobaví.