Divoká krev (2002)

Film o partě mladých kluků, kteří si hrají na drsňáky, ale všichni z nich mají srandu a věčně jim dávají nakládačku. Pokud jsem na konci čekal, že to všem nandají, spletl jsem se.

Francouzská krev (2015)

Mám rád skinheadské filmy, ale tohle mě zklamalo. První část byla o ryzím skinheadství, tedy paření a mlácení všech, kdo se něčím liší, ale pak dojde k prozření, což je promítnuto takovým nudným stylem, že se jen těžce prokoušete na konec a s naštvanou úlevou film vypnete.

Scott Pilgrim jde na věc (2023) (seriál)

Scott Pilgrim bez Scotta Pilgrima... aneb jak by to vypadalo, kdyby Scott nevyhrál první souboj o holku... i když, nevyhrál? Docela dobře postavený příběh, ve kterém Scott paradoxně nehraje první housle. Přesto se tam hláškuje a konverzuje stejně rázně, jako ve filmu, takže se člověk nenudí, protože všechno tak svižně utíká.

Akuma Kun (2023) (seriál)

Zajímavý seriál, který ale zaujme jen specifickou skupinu diváků.

xXx (2002)

Film s nejlepší úvodní akční scénou, Vin Diesel ještě není trapný a užívá si svou drsňáckou image, Praha s velehorami za zadkem a pořádná porce akce - to jsou důvody, proč je pro mě tenhle film jedním z nej akčních a podívám se na něj kdykoliv.

Modrooký samuraj (2023) (seriál)

Onimushu jsem zatím neviděl, takže nemůžu srovnávat, jestli jsou lepší Amíci nebo Japonci, každopádně je ale Modrooký samuraj jedním z nejlepších animovaných seriálů nejen o samurajích, ale jako animovaný seriál sám o sobě.

Stvořitel (2023)

Ukázky nabízely sci-fi spektákl, jaký jsme už roky neviděli. Někdo to tak asi bral, ale pro mě to byl jen průměrný, hezky udělaný film s pár slušnými akcemi a tunou filozofických (i jiných) keců, kvůli kterým vám unikne základní myšlenka příběhu, který vůbec není originální a snad jen lehce zajímavý.

ONEMANSHOW: The Movie (2023)

Kazma pro mě byl vždycky jen namachrovaným frajírkem, který udělal cokoliv jen pro svůj prospěch. Filmem mi dokázal, že se nezměnil. Navzdory mnoha dalším postavám to byla jeho, tentokrát epochální Onemanshow, i když tentokrát bych se nebál napsat - OneEGOshow.

Road Trip (2000)

Chcete mustr na kvalitní komedie? Tady máte Road trip.