Resident Evil: Raccoon City (2021)

Rozhodně lepší než poslední hraný seriál z podtitulem LÉK, casting až na Leona a Jill taky docela ušel. Když už všude chcou vyváženost ras tak by aspoň mohli Leona učesat podle herní předlohy :D a nedělat z něj totálního blbce. Wesker dobrej a Birkin byl naprosto boží :) Přesně takhle si ho pamatuju z dob kdy jsem hrál na PC RE2.. Uvidíme co přinese pokračování vzhledem k potitulkové scéně... Pro fandy RE série se na to dalo koukat

Resident Evil: Lék (2022) (seriál)

Zkouknul jsem první díl a další ani náhodou. Tohle je totální fail počínaje obsazením a konče příběhem. Ty co dělali casting bych zavřel do blázince a nechal je koukat na herní verzi ve stylu mechanického pomeranče, aby věděli jak vypadal Wesker :D Tahle ultrakorektní doba mě začíná pěkně srát a to mi černoští herci vůbec nevadí.. Sláva Morpheovi btw :D

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství (2022)

Nedivím se tady ostatním že tomu dali 2 hvězdy, ale zároveň jako fanda světa čarodějů jsem zkrátka nemohl dát 2 :) Pravda je že mi tam chyběl Johny Depp, M.Mikkelsen není špatný ale Johny se tam dle mého hodil více.. Vtípky pana Kowalskiho vždycky pobaví :D a efekty jsou jednoduše nádherné. Ale jednička FZ je pro mě zatím nejlepší :) Uvidíme zda čtvrtý díl překvapí. Mrzí mě že studio nedokáže oddělit film a soukromý život aktérů.. tohle je cesta do pekel

3Bobule (2020)

Uvažoval jsem zda dát 3 nebo 4 hvězdy,ale pro mě je prostě zábavnější 2 díl :) 3 bobule jsou ale taky krásný film, kde se o vtip stará hlavně Lukáš Langmajer :D který je pořád stejně nezodpovědný jako v předchozích dílech a p.Táborský :D Konec filmu je překrásnou poctou zesnulému PANU herci V.Postráneckému a musím se přiznat že jsem měl na krajíčku.. dobrej komentář TWANG1977 :)

Muži v černém: Globální hrozba (2019)

Jako úplně špatné to nebylo ale na kvalitu předchozích MiB to nemá.. Film mi příjde více hororovější ale krom vtípku s kladivem :) mi tam chyběl humor Willa Smithe...

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Dávám 3 hvězdy jelikož by nebylo fér dávat 4 jako předchozímu dílu který se mi líbil o fous více :) Ale fanoušci kouzelnického světa J.K.R si určitě příjdou jako já na své :) Budu doufat že toto byl nejslabší díl pentalogie :)

Predátor: Evoluce (2018)

Čtu si tady některé recenze a možná mě budete nesnášet ale já jsem z kina odcházel plný nadšení. Ani vteřinu jsem se u něj nenudil. Akce i vtipné momenty se střidaly a doufám že pokračování na sebe nenechá dlouho čekat :) Hlavní hrdina mi byl taky sympatický a i když to nebyl Arnie tak má moje sympatie :) Nebudu tu spoilovat takže si určo zajděte do kina... PS: říkal jsem si že by agent z Predátora 2 nezestárnul a on to je jeho syn :D

Spider-Man: Homecoming (2017)

Nejnovější Spiderman je zábavný, plný akce a jsem mile překvapený novým představitelem Hollandem. Sice u mě bude asi už vždy na prvním místě Tobey Maguire ale Tom je jeho dobrý nástupce :) Určitě si zajděte na nového Spideho i vy :) Určitě nebudete zklamáni :)

Doktor Strange (2016)

Dnes jsem tento film viděl ve 3D a musím říct že ty všechny triky jsou jako stvořené pro to aby jste ho ve 3D viděli :) O tomto superhrdinovi jsem nevěděl nic a musím uznat že Stan Lee má talent :) Mohlo by tam být více akce a méně operací :) Ale to by ten film nedával smysl :) EDIT: Po shlédnutí Mnohovesmíru šílenství jsem musel změnit hodnocení na 5 hvězdiček

Krotitelé duchů (2016)

Musím říct že tento film je pro mě velice příjemným překvapením, když jsem si četl negativní komentáře ostatních uživatelů CSFD. Humor v podání nových krotitelek byl naprosto skvělý :D A sekretářka v mužském podání s IQ tykve za mě taky palec nahoru :) 3D efekty výborné :) Doporučuju tento film shlédnout :) PS: Melissa McCarthy je dokonalá herečka :)