• Fantasy

Rychlá rota (2022)

Petr Pan: Návrat do země Švyhlé roty Film vypadá hezky a má tak skvělý nostalgický soundtrack. Děj celého filmu se však dá shrnout ve dvou větách. Ztráta času, regulérně lepší scénář by napsal i Chipův pes, a ten příběh bych se mu také nebál svěřit. Hodně nevyužitý potenciál. Není to hrozné, ale od toho aby bylo to zachraňují jedině easter eggy a odkazy na jiné filmy 🐿️ 55%

Predátor: Kořist (2022)

Originální zajímavý příběh pro svět predátora s atmosférou a vizuálem, že by se dali krájet, miluju to 🛸 80%

Predátor: Evoluce (2018)

Příběh [7/10] "Promyslel jsem to a asi chcípnem." Skupinka veteránů, která je fakt sympatická, hláškuje a dělá vtipné věci po celý film. Častmi se to vážně tváří spíš jako parodie, než Predátor film, ale má to úroveň, je to vtipné. Možná to je průměrný Predátor, ale skvělý film 🛸 70%

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Příběh [8/10] Částmi nudnější, ale ve stylu ve kterém mi to vůbec nevadí, takže vlastně velký plus tohoto filmu. Nevím proč by musel Exkalibr držet pro jeho schopnosti oběma rukami, ale to je vedlejší. 1 zbytečná smrt, kde by Artuš, nebo kdokoli jiný mohli vzít zraněného, místo toho ho tam nechali na jeho přání, přestože se pro něj o minutu déle vrátili, takže jsem nechápal, co měli v plánu. Prostříhané na jedničku s tím, že jsem nevěděl kdo tento film režíruje, ale střih filmu mi hodně připomínal Sherlocka Holmese a pak se kouknu a zjistím, že se má předpověď potvrdila, když tento film režíroval Guy Ritchie 🗡️ 80%

Hlasiťákovi ve filmu (2021)

Dokonale zábavný animák podle dokonale zábavného seriálu 👨‍👩‍👦‍👦🏠 70%

Ztracené město (2022)

Ztracené město a Poklad mudrců To, že ve filmu je Daniel Radcliffe jsem slyšel, ale nečekal jsem že v něm je i Brad Pitt, ten tu mimochodem byl celkem komediální hvězda, i přesto že byl jen na začátku a na konci. No a společně s hlavní postavou, kterou hraje jeden z největších filmových komiků Channing Tatum, z toho tvoří úžasnou dobrodružnou komedii s mým oblíbeným stupidním humorem. Tohle byla tyjo jiná jízda, můžu víc než doporučit, hlavně scéna s pijavicemi na zadku, která byla už v traileru, stojí za shlédnutí 🏝️🌆 100%

Úžasňákovi 2 (2018)

První díl Užasňáků mám moc rád, ale toto předčilo očekávání. Je to skvělá, vtipná, dobrodružná jízda, která se mi líbila podobně jako první díl. Zasloužených 🦸‍♂️ 75%

Uncharted (2022)

Efekty [9,5/10] Konečně další pořádné dobrodružství od dob Mumie, Indyho, Lary a Cesty do středu Země 🗺️ 70%

Kingsman: První mise (2021)

Dicksman: Nudná mise?! Příběh [6/10] Průměrné pokračování, co směřuje k jinému žánru, než první 2 díly, sem tam nějaký dobrý vtip, ale spíš nudné a sprosté a dost to postrádá energický a vtipný náboj předešlých filmů. Nic, co bych si ještě někdy pustil, ale dalo se 👞 60%

Noví mutanti (2020)

Nový příběh ze světa mutantů, tentokrát v hororově ponurém podání, které mi sedlo. Stejně tak postavy, od začátku až do konce vtipné a sympatické. Ta malá hodnocení si tento film nezaslouží 🧬 70%